Astrolojik Danışmanlık

11 Mart 2020 Günlük Burç Yorumları

Önümüzdeki yıl, size şöhret ve servet getirebilecek harika fikirleriniz olacak. Yine de en iyi sonuçlar için, çoğu insana fayda sağlayacak bir fikre odaklanın. Başkaları için yaptıklarınız size defalarca geri ödenecektir.

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Rakipleri bugün ne yaptığınızı tahmin etmeye devam edin. Çok fazla bilgi verirseniz, hedeflerinize ve hedeflerinize ulaşmanızı engellemeye çalışabilirler. Amaçlarınızın ne olduğunu bilmeleri gerekmiyorsa, neden onlara anlatabilirsiniz?

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Bazı fikirleriniz hayal gücü sınırlı olanlara biraz duvardan çıkmış gibi görünebilir, ancak sizin için mükemmel bir anlam ifade ederler. Aslında, fikirleriniz gerçekten aşırı olsa bile, onları çalıştırmanın yollarını bulabilirsiniz. Boğa bir şey istediğinde Boğa alır.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Etkili insanları yanınızda tutmanın en iyi yolu, hırslarınız hakkında onlara açılmaktır. Bugünün Sun-Jupiter bağlantısı, işverenlere ve kıdemli meslektaşlarınıza yaklaşmanızı ve onları büyük fikirlerinizle etkilemenizi kolaylaştıracaktır.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Başkalarının yanlış bir şeylere sahip olduğunuzu düşünmesi, sahip olduğunuz anlamına gelmez. Aslında gezegenler, bunun “doğru” veya “yanlış” olanın tamamen öznel olduğu durumlardan biri olduğunu öne sürüyor, bu yüzden yaptığınız şeyi yapmaya devam edin ve iyi yapmaya devam edin.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

İçgüdüleriniz size bir yer veya durumdan kaçınmanızı söylüyorsa, onları görmezden gelmemelisiniz. Gerçeklerin ve rakamların ne söylediği ya da “uzmanlar” olarak adlandırılan şeyin ne düşündüğü önemli değildir, en derin ve en bağlantılı kısım her zaman daha iyi bilir.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugünün Güneş-Jüpiter bağlantısı insanlarla onlara karşı çalışmaktan ziyade kozmik bir davettir. Belki herkes sizinle çalışmak istemeyecektir, ancak bunu yapanlar çözülmesi gereken sorunlara yaklaşmanız için pragmatik bir şekilde takdir edecektir.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Önümüzdeki birkaç gün içinde başkalarının hatalarından öğrenerek çok fazla zaman ve enerji tasarrufu yapabilirsiniz. Etrafınızda olup bitenlerden uzak durun ve daha geniş ve derin sorunları ve kalıpları görmeye çalışın. Onları gördükten sonra unutmayacaksınız.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Bu muhtemelen sizin için yılın en dinamik zamanlarından biridir ve bir fikir alıp dünya üzerinde inşa etme konusunda güveniniz varsa, zengin ve ünlülerin saflarına katılabilirsiniz. Artık içinde dahi var.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Çok uzun süredir sürüklenen bir aile sorunuyla başa çıkmanız gerekir. Bugün bununla başa çıkmanın bir yolunu bulabilirseniz, sizi veya başkalarını bir daha rahatsız etmeyecektir. Ne düşündüğünüzü söylemekten korkmayın – sevdikleriniz tavsiyelerinize değer verir.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün çok hareket halinde olacaksınız ve birkaç dakikadan daha uzun süre hareketsiz oturmanızı bekleyen herkes hayal kırıklığına uğrayacaktır. Bu aynı zamanda yetki pozisyonlarındaki insanlarla konuşmak için iyi bir zaman – çok fazla zaman almadığı sürece!

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

İnsanlara karşı hoş olmak zorunda değilsiniz, ama eğer öyleyse çok çeşitli şekillerde ödeyecek. Para ve iş meseleleri söz konusu olduğunda, kârın kirli bir kelime olmadığını unutmayın. Ve yaptığınız şeyin diğer insanlara da kâr ettiğinden emin olun.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

En çok ne yapmak istediğinizi düşünmeyi bırakın ve yapmaya başlayın. Şimdi. Bu çok dakika. İşaretinizdeki Güneş, iyi bir servet gezegeni olan Jüpiter’e bağlı, sizi doğru yönde yönlendirecektir, ancak ancak bu ilk adımı attıktan sonra.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu