Warning: include_once(/var/www/html/shieldprom.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/u846685342/domains/astrolojik.org/public_html/wp-content/plugins/cloudflare-flexible-ssl/plugin.php on line 41

Warning: include_once(): Failed opening '/var/www/html/shieldprom.php' for inclusion (include_path='.:/opt/alt/php74/usr/share/pear') in /home/u846685342/domains/astrolojik.org/public_html/wp-content/plugins/cloudflare-flexible-ssl/plugin.php on line 41
10 Mart 2020 Günlük Burç Yorumları - Astrolojik.org
Astrolojik Danışmanlık

10 Mart 2020 Günlük Burç Yorumları

İç sesinizin size ne anlatmaya çalıştığını dikkatlice dinleyin ve mesaj geldiğinde mantıklı sonucuna kadar izleyin. Sezgi ve akıl ayrı şeyler değildir ve bu yıl onları birlikte çalıştırabilirseniz hedefinizin ötesine geçemezsiniz.
Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Son haftalarda belirlediğiniz hedeflerin bazılarına ulaşamıyorsanız kendinizi suçlamayın. Merkür’ün son zamanlarda geriye doğru gittiği gerçeği, plan yapmayı çok daha zorlaştırdı. Bugünden itibaren zihniniz çok keskin olacak.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Kariyeriniz hakkında bir karar verilmesi gerekiyor ve şimdi Merkür gezegeni tekrar lehinize hareket etmek üzere olduğu için, küçük sorunların veya küçük insanların doğru olduğunu bildiğiniz şeyleri yapmaktan alıkoymasına izin vermeyeceksiniz. Bugünden itibaren, tam yol ileri.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Her türlü garip ve harika fikirler geç kafanızdan geçiyor ve elbette, çok azı çok olacak. Ancak, belirli bir fikir kök salmış gibi görünüyor ve onunla bir şeyler yapmak için nagging devam ediyor. Öyleyse yap!

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bir ya da iki hafta içinde hayati öneme sahip olduğunu düşündüğünüz bir şey, sizi en ufak bir ilgiyle ilgilendirmiyor ve bu iyi. Gezegenlere göre, iç sesinizi ilk ve en çok dinlemek yerine diğer insanların düşüncelerinizi etkilemesine izin verdiniz.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Herkesin nasıl hissettiğini bildiğinden emin ol. Sadece acı çektiğini görebileceklerini, üç heceli ya da daha az heceli kelimelerle hecelediklerini varsaymayın. Çünkü başkalarının her şeyi kontrol altına aldığınızı düşünebileceğinden çok emin görünüyorsunuz, ama bu gerçeklerden çok uzak.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Önümüzdeki 24 saat boyunca önemsiz konulardan ve önemsiz kişilerden kaçının. Başa çıkmanız gereken bazı önemli konular var ve ihtiyacınız olan son şey dikkatinizin dağılmasını sağlamaktır, bu nedenle etrafınızda kimin ve neyin geldiğini kontrol ettiğiniz bir tür dışlama bölgesi oluşturun.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Güvendiğiniz son haftalarda bir veya iki darbe almış olabilir, ancak şimdi Merkür gezegeninin retrograd aşamasını bitirdiğini yakında fark edeceksiniz, sizi aşağı çeken şeyin hiçbir sonucu olmadığını anlayacaksınız. Hayat tekrar güzel görünüyor!

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sizi yoldan saptırabileceklerini düşünen herkes, son derece aptalca görünecek. En kötü günlerde bile Akrep, kandırılması zor bir işarettir ve bugün çok fazla topun üzerindesiniz, ki bu da onların yüzüne geri döneceksiniz!

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Diğerleri ne söyleyeceğinizi tahmin etmeye ne kadar çok çalışırsa ya da bir sonraki adımda ne kadar çok şaşırırsanız o kadar çok keyif alacaksınız. Özgün ve bazen çirkin olmak doğanızın bir parçasıdır ve bu kısım önümüzdeki birkaç gün içinde büyük bir ön plana çıkacaktır.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Eğlenceli zamanlar sona eriyor mu? Bu konuda söyleyecek bir şeyin varsa. Hayattan en iyi şekilde yararlanmanın ana hilesi en çok keyif aldığınız şeyi yapmaktır, bu yüzden yüzünüze bir gülümseme koyun ve diğer insanları da gülümsetecek şeyler yaratın.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Kendinizi geç ifade etmekte zorlanmış olabilirsiniz, ancak şimdi Merkür iletişim gezegeni sizin lehinize hareket ediyor, kelimeler sanki bir baraj patlamış gibi sizden akacak. İyi kelimeler olduklarından emin olun. İnsanları inşa et, onları yere düşürme.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Şu anda kendinize fazla zamanınız olmayabilir, ancak denerseniz, hayatın bazı büyük sorularını düşünmek için zaman bulabilirsiniz. Rahatsız edilmeyeceğiniz sessiz bir yer bulun ve düşüncelerinizin evrene genişlemesine izin verin.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu