Astrolojik DanışmanlıkBurçlar

10 Ağustos – 16 Ağustos 2020 Haftalık Burç Yorumları

Koç Burcu Haftalık Burç Yorumu

Burcunuzdaki Mars, bu hafta Plüton’a karşı çalışıyor, bu da vagondan düşmenizi çok daha kolay hale getiriyor. Dahası, Merkür ve Uranüs bu hafta birbirine bağlanıyor – pişman olacağınız bir şeyi yapabilmenizi daha da mümkün kılıyor. Bu hafta sakin olmanın zamanı, Koç .

Boğa Burcu Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta, duyguların akmasına izin vermek en iyisidir. Mars ve Plüton bu hafta bir araya gelerek kendinizi dizginlenmemiş hissetmenize neden olabilir. Ancak hafta ilerleyen saatlerde burcunuzdaki ay ile ailenizin desteğini kullanabilirsiniz. Hafta sonu evde biraz dinlenmeye çalışın.

İkizler Burcu Haftalık Burç Yorumu

Oyunda Güneş ve Merkür olmasa bile zaten yeterince zekisin. Ama bu hafta İkizler , beynin çok yüksekte. Ve Merkür ve Uranüs spiritüel bölgenize bağlandığında, işleri halletmek için bu enerjiyi kullanacaksınız.

Yengeç Burcu Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta sosyal bölgelerinizde meydana gelen bazı yoğun durumlar sayesinde, arkadaşlıklar veya aile ile ilgili bazı sorunların ortaya çıktığını görebilirsiniz. Hırs bölgenizdeki Mars sayesinde kendinizi tüm dramdan yeterince kolayca uzaklaştırabilirsiniz. Şimdi gerçeğini konuşma zamanı, Yengeç .

Aslan Burcu Haftalık Burç Yorumu

Uranüs geri dönüş aşamasına doğru ilerliyor ve siz onu hissetmeye başlıyorsunuz. Bu hafta pek çok beklenmedik olay var – özellikle Merkür ve Uranüs buluştuğunda, otorite figürleriyle sorunları beraberinde getiriyor. Genel olarak, bazı sorunlar, bazı fırsatlar ve bazı yeni fikirler görebilirsiniz!

Başak Burcu Haftalık Burç Yorumu

Güneş, Merkür ve Mars haritanızın bazı duygusal kısımlarında hareket ediyor, Başak . Bu, beklenmedik duygularla dolu olacağınız ve onlara göre hareket etmekten başka seçeneğiniz olmayacağı anlamına gelir. Sadece denize düşmediğinizden veya bir şeyleri zorlamaya çalışmadığınızdan emin olun.

Terazi Burcu Haftalık Burç Yorumu

Arkadaşlıklarla ilgili bazı problemlerin ortaya çıktığını görebilirsiniz. Bu konuda bir şeyler yapmaya çalıştığından emin ol, Terazi . Onlarla konuşurken işler düzelmiyorsa, en iyisi aynı fikirde olmamak olabilir. Bu hafta yaşanan tüm yoğun şeyler varken, uzlaşma masada değil (bu sizi ne kadar üzücü olsa da).

Akrep Burcu Haftalık Burç Yorumu

Mars ve Plüton ( Akrep’in hükümdarı) bu hafta birbirine bağlanıyor ve bu da bazı yoğun duygulara kapılmanızı sağlayabilir. Bununla başa çıkma şekliniz bir ilişkiyi tehlikeye atabileceğinden, bunun sizi etkilemesine izin vermeyin. Yoğunluk çok fazla olursa, koşuya çıkarak veya bir sanat projesi başlatarak onu yönlendirmeye çalışın.

Yay Burcu Haftalık Burç Yorumu

Boş zaman sektörünüzdeki Mars ve para sektörünüzdeki Plüton sizi bu hafta yapmamanız gereken şeylere savururken görebilir, Yay . Diğer taraftan, yaşam tarzınızdaki Boğa burcundaki Ay, sizin için gerçekten büyük bir fırsat getirebilir.

Oğlak Burcu Haftalık Burç Yorumu

Uzlaşmanın bir yolunu bulamazsanız, bu hafta romantik bir ilişki anlaşmazlığa düşebilir. Gerilimi artırabilecek etkileşimli çok sayıda gezegen olduğu düşünüldüğünde, bu çok muhtemel olabilir. Haftanın ilerleyen saatlerinde aile sorunları kırılma noktasına gelebilir. Sonuçta Oğlak , sakin kalmak için bir hafta.

Kova Burcu Haftalık Burç Yorumu

Kendi bölgenizdeki Uranüs, yavaşlama isteğinizi çok daha fazla hissetmenizi sağlar. Evde takılmak ve rahatlamak isteyeceksiniz. Mars’ın Plüton’a eğilmesi, harekete geçmeyi zorlaştırabilir. Bu hafta kendinle kalman en iyisi Kova.

Balık Burcu Haftalık Burç Yorumu

Bu haftaki tüm dengesiz enerji sayesinde, insanlarla çalışmayı çok daha zor hale getirebilir. İletişim bölgenizden geçen Uranüs bu hafta geri hareket edecek. Mesajınızı iletmenin daha incelikli yollarını bulmanın zamanı, Balık . Dikkatli olun çünkü Mars ve Plüton, barışçıl bir sohbete elverişli olmayan duyguları yüzeye çıkarıyor.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu