Burçlar

04 Mayıs-10 Mayıs 2020 Haftalık Burç Yorumları

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Güneş, para bölgenizdeki Merkür ile hizalanır ve sizi yolunuza çıkan parasal fırsatları kontrol etmeye hazırlar. Perşembe günü, Akrep dolunayı sizi zorlayıcı bir karara daldırır. Eğer dikkatli değilsen Koç , kendini zor bir duruma sokuyor olabilirsin.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Burcunuzda çok şey oluyor, Boğa. Hem güneş hem de Merkür ilk evinizde hareket ederken, aklınızdakileri tam olarak söyleyebilir ve neye ihtiyacınız olduğunu açıklayabilirsiniz. Haftanın ilerleyen saatlerinde Neptün, Plüton ve Jüpiter, Merkür ile bağlantı kurar – muhtemelen kucağınızda benzersiz bir durum bırakır.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Jüpiter ve Plüton’ un her ikisi de psikolojik alanlarınızda ilerlerken, daha büyük konular hakkında nasıl hissettiğiniz konusunda heyecan verici olabilir. Ve bu hafta Neptün ile birlikte, hayalleriniz bu sorunları ortaya çıkarmanın anahtarı olabilir.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bu hafta sosyal bölgenizde çok şey oluyor. Arkadaşlarınız ve sevgililerinizden mesajlar alacaksınız – hepsi sizinle bağlantı kurmak istiyor. Mümkün olduğu sürece bunun tadını çıkarın çünkü dolunay Perşembe günü sosyal bölgenizin üzerinde hareket ediyor – duygular konuşmalarınızın ön planına çıkabilir.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Güneş kariyer bölgenizde ilerliyor ve resme giren Merkür sayesinde iş başında sorumluluk alabileceksiniz – iş tartışmalarına ve toplantılarına altın fikirlerinle katkı sağlayacaksın. Dolunay kendi bölgenizde olurken, mola vermeye çalışın. Biraz kendi kendine bakım zamanı.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Oh, Başak , işten uzak olmaya dayanamayacağını biliyoruz. Ancak, gezegeniniz olan Merkür, grafiğinizin daha “organize” bir bölümünden geçerken, bazı değişikliklere hazır olduğunuza inanmanız daha iyi olur. Perşembe günü dolunay bu projeye başlamanıza yardımcı olur. Bu yaratıcı tarafın bu hafta çıkmasına izin verin.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Merak etme Terazi , delirmeyeceksin. Güneş sadece burcunuzdaki yoğun bir bölgede asılı – şeytanlarınızla yüzleşmeye daha yatkın. Ve Akrep dolunay yaklaşırken, ruhunuza derinlemesine dalmaya daha meyilli olursunuz. Ancak, o ay mali durumunuzla daha fazla ilgilenir. Hepsiburada’ da neden her şeyi satın alma ihtiyacı hissettiğini kendinize sormaya hazır olun.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Dolunay bu hafta sizin burcunuzda, Akrep , yani: Kafanızda çok şey olacak. Ve tahmin et ne oldu? Hiçbir şeyi geri tutamazsınız . Merkür bu hafta diğer insanlarla ilginç (ve potansiyel olarak iyileştirici) görüşmeler yaptığınızı görebilecek bazı yönler yapıyor.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Grafiğinizin mantıksal bölümlerinde o kadar çok şey oluyor ki, normalden biraz daha topraklanmış hissedeceksiniz, Yay . Bu iyi çünkü Akrep’teki dolunay duygusal dalgalar söz konusu olduğunda mahkum almıyor. Perşembe günü dolunay boyunca güzel bir yürüyüşe çıkmak isteyebilirsiniz – tüm duygusal enerjiden uzaklaşın.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Burcunuzdaki boş zaman bölgeleri bu hafta aydınlanıyor Oğlak . Ve burada hareket eden Uranüs sayesinde, haftalar önceden planlamak yerine anı daha hızlı yaşamak için daha eğilimli hissedebilirsiniz. Bu hisleri ifade etmeye, aşık olmaya veya sadece son zamanlarda düşündüğünüz her şeyi paylaşmaya hazır olun.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Bu hafta alanınızdaki her şeyi yeniden organize etmek için harika bir fırsat var. İşler darmadağın oluyor, değil mi? Şu anda, Merkür Plüton ve Jüpiter’e bağlanırken, sessizce oturmak ve çatlamak yerine en iyi yol. Satürn bu hafta sonu burcunuzda geriye dönüyor; baskıyı biraz alır.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Merkür, fikirlerinizi işyerinde ve hedeflerinizde masaya getirmeye çağırıyor. Fikirlerinizi etrafınızdaki herkesle paylaşma zamanı, Balık ! Dolunay sayesinde, aslında bunu yapmanıza yardımcı olacak harika bir fırsat elde edebilirsiniz. Son olarak, sosyal yaşamınız bu hafta harika görünüyor; evrimleşen bir romantizm bile görebilirsiniz.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu