Astrolojik Danışmanlık

02 Mayıs 2020 Günlük Burç Yorumları

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Güneş ve Merkür artık sizin işaretinizde ilerlemiyor olabilir, ancak bu son zamanlarda iyi şans koşunuzun sona erdiği anlamına gelmez. Aksine, önümüzdeki birkaç hafta boyunca, en azından finansal olarak, daha önce olduğundan daha iyi olabilirsiniz.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Doğum işaretinizde ve çevresinde çok olumlu kozmik aktivite ile şimdi dans etmelisiniz. Dans edemeyeceğini mi söylüyorsun? Tabi ki yapabilirsin! İç eleştirmeninizi kapatın ve vücudunuzun sizi yönlendirmesine izin verin. Kimse sana gülmeyecek !

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Şu anda hayatınızda belirli bir miktar gerilim var gibi görünüyor, ancak büyük olasılıkla büyük bir şeye katkıda bulunan sinir bozucu küçük şeyler. Ama bilmiyorlar. Her şey sonunda gelecek – her nasılsa her zaman öyle.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Arkadaşlarınız ve iş arkadaşlarınız sizi bu hafta sonu ve iyi bir sebeple göklere çıkaracaklar. Özünde ve genel olarak evrenin gözünde yanlış yapamazsınız, bu yüzden hayallerinizi takip edin ve istediğiniz gibi yapın.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Grafiğinizin kariyer alanındaki kozmik aktivite hem enerjinizi hem de inancınızı artıracak ve dünyada ilerlemeden önce uzun sürmeyecek. Yine de başarınızın kafanıza gitmesine izin vermeyin.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Son zamanlarda biraz uykuda olan macera duygunuz aniden tekrar canlanacak ve birkaç gün içinde entelektüel ve duygusal olarak ve belki de fiziksel olarak uçacaksınız. Kendinize rüya görme izni verin – ve büyük hayaller kurun!

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

İş ve finans konuları artık mükemmel. Bu yüzden fırsat ortaya çıktığında para kazanmaya hazır olun. Zengin olmanın yanlış olduğunu söylemeye çalışanları görmezden gelin. En azından yanlış yönlendiriliyorlar ve kendi bencil gündemleri bile olabilir.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

En azından öngörülebilir gelecek için açıkça erişilemeyen bir şey hakkında çalışmamaya gayret edin. Sahip olabileceğiniz şeylere odaklanın ve hepsi sizin zevkinize göre olmasalar bile, eğlencenin tanımını genişleterek değil, onlardan zevk almanın yollarını bulun.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Bir ilişki hakkında endişelenmeyi bırakmalısın – gezegenler, sevgi dolu bakım ile düzeltilemeyen değerli küçük bir yanlış olduğunu gösteriyor. Grafiğinizin ortaklık alanındaki Venüs, izin verirseniz, hayatınıza uyum getirecektir.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Kendinizi bu hafta sonu yeni bir yöne sürüklenmiş bulacaksınız ve direnmeyecek kadar mantıklıysanız, içinde en iyiyi ortaya çıkaran bir yere gidebilirsiniz. Ufkunuzu genişletin ve hayatın eğlenceli olması gerektiğine her zaman inanın.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Bir sorun ne kadar garip olursa olsun, bu hafta sonu bir çözüm bulacaksınız, ancak dünyada neler olup bittiğini anlama ihtiyacınızı paylaşanlarla güçlerini birleştirirseniz daha hızlı bulacaksınız. Hepinizin katkıda bulunacağı bir şey var.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Hayatın temposu tekrar artıyor ve geçmişte korkutucu bulabileceğiniz hızlarda devam edecek. Telafi etmek için çok zamanınız var, bu yüzden zihinsel koşu ayakkabılarınızı giyin ve ileriye doğru atılın.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu