Burçlar

01 Şubat – 07 Şubat 2021 Haftalık Burç Yorumları

Koç Burcu Haftalık Burç Yorumu

Venüs, Kova burcuna giriyor, bu da filizlenen bir romantizme başlamanın en iyi zamanıdır. Bazı kuralları çiğneyin ve birine nasıl hissettiğinizi gösterin Koç . Venüs ve Satürn hafta içinde birleşerek dışarı çıkıp çıkmama veya evde kalma konusunda kararsızlık yaratır.

Boğa Burcu Haftalık Burç Yorumu

Venüs, kariyer bölgene doğru ilerliyor, Boğa . Bu ne demek? İşe yaklaşımınızı değiştirme zamanı. Belki de neyin başarılıp neyin başarılamayacağına dair fikirleri düşünmenin zamanı gelmiştir.

İkizler Burcu Haftalık Burç Yorumu

Ah, İkizler . Genelde çok merak dolusunuz. Venüs, felsefe ve fırsat sektörünüze girerek, bu merakı daha da artıracak. Bu zamanı farklı insanlarla takılmak ve yeni arkadaşlar edinmek için kullanın.

Yengeç Burcu Haftalık Burç Yorumu

Venüs Pazartesi günü yakınlık bölgenize girerken, Yengeç , işler kızışıyor. Aşık olun, tamamen bu hissin kalbinize girmesine izin verin. Şimdi tam zamanı. Hafta sonu başka bir Venüs yönü getiriyor, ancak bu sizden değişime direnmenizi istiyor ve bu, banka hesabınıza zarar verebilir.

Aslan Burcu Haftalık Burç Yorumu

Aslan olmak, aşık olmayı sevdiğin anlamına gelir. Öyleyse tahmin et? Bu hafta o hafta! Sonunda önümüzdeki birkaç gün içinde diğer yarınızla iletişime geçebilirsiniz. Yine de haftanın ilerleyen günlerinde, Venüs Satürn ile bağlantı kuracak – bu da siz ve partneriniz arasında biraz mesafe olmasına neden olabilir.

Başak Burcu Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta Venüs, kariyer sektörünüzde Kova burcuna giriyor. Tahmin et ne oldu Başak ? İşe başlama zamanı (yapmayı en sevdiğiniz şey). Önümüzdeki birkaç hafta kolay olmayacak, ancak sizi uzun süredir bekleyen başarıları getirecekler. 

Terazi Burcu Haftalık Burç Yorumu

Bırakın Terazi . Venüs zevk alanınıza girerken, içinizdeki “asi”‘ nin ortaya çıkmasına izin vermenin en iyi zamanı. Son olarak, hafta sonu boyunca belirli kişilerden baskı hissedebilirsiniz.

Akrep Burcu Haftalık Burç Yorumu

Ah, Akrep . Bu günlerde evde çok şey oluyor. Aile sektörünüzde beş gezegen var – bu yüzden bu hafta biraz yalnız kalmaya ihtiyacınız olursa sizi suçlamayacağız. Sevgi ve çekicilik bu hafta büyük olacak – özellikle de evden çıkıp kendiniz için bir şeyler yapacak kadar cesursanız.

Yay Burcu Haftalık Burç Yorumu

Venüs, iletişim bölgene doğru ilerliyor, Yay . Yeniden dekorasyon yapma dürtüsüne sahip olabilirsiniz, ancak harcamalarınız konusunda mantıklı olmanın zamanı geldi. Şu anda satın alımlarla devam etmek akıllıca değil!

Oğlak Burcu Haftalık Burç Yorumu

Aşk gezegeni geçtiğimiz birkaç haftadır burcunuzdadır. Ancak bu hafta, Venüs değer sektörünüzde Kova burcuna giriyor. Sahip olduğun şeye odaklan Oğlak.

Kova Burcu Haftalık Burç Yorumu

Venüs, Merkür, Jüpiter ve Satürn ile birlikte burcunuza giriyor. Kendin hakkında neyi seviyorsun? Gerçeğinizi gerçekten yaşamanın ve görünümünüzü ona uyacak şekilde değiştirmenin zamanı geldi! Hafta sonu disiplinli olun ve sağlıklı sınırlar belirleyin.

Balık Burcu Haftalık Burç Yorumu

Balık , aşk gezegeni mahremiyet alanınıza giriyor. Bunun anlamı nedir? Pekala, bugünlerde her şeyi kendinize saklamak zorundasınız – özellikle ilişki meselelerinde. Şimdi, ilişkinizde mutlu olup olmadığınızı ve onu neyin daha iyi hale getirebileceğini düşünmenin en iyi zamanı.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu