Akrep BurcuAslan BurcuKoç Burcu

Reddedilmekten Nefret Eden Burçlar!

Her bireyin beğenileri birbirinden farklıdır. Kimimiz sarışın, kimimiz esmer, kimimiz çocuksu, kimimiz olgun sever. Sosyal medyadaki arayışlarımız bile birbirinden farklı. Filmlerdeki gibi aşk yaşamak isteyen de var, günü geçirmek için arayışta olanlarımız da var. 

Hepimiz illa ki birilerine karşı yaşamışızdır, platonik aşkı. Okuldan arkadaşınız, Instagram’da gördüğünüz kız ya da erkek. Günlerce fotoğrafımı beğensin diye beklediniz belki de. Belki de beklemekten yoruldunuz, en uygun zamanda hemen bir adım attınız. Belki alkollüyken dayanamadınız ve mesaj yolladınız ya da arkadaşlarınızın biriyle haber gönderdiniz. Cevap gelsin diye beklerken eliniz ayağınız titredi belki de. Ve beklenen an. Karşı taraftan cevap geldi. Uygun dille ret cevabı aldınız 🙁

İşte heveslerin kırıldığı o an. Karşılık bulamadığınız, egonuzun yerle bir olduğu, kendinizi dünyanın en kötü, en değersiz belki en çirkin hissettiğiniz o zaman dilimi. Reddedilmek, istenmemek size fazlasıyla koydu. 

Önce derin bir nefes alıp sakinlikle durumu anlamaya çalıştınız, sonra düşüncelerinizi kontrol altında tutamayıp ille de ben diyen, hırs küpü Koçlar gibi bir anda parladınız. Sonra olabilir ya beğenmemiştir diyerek sindirmeyi denediniz, ancak narsist ve kibirli Aslanlar gibi egonuza yenildiniz. Tabii hala pes etmediniz. Sınırları sonuna kadar zorlayan, amacına ulaşana kadar yılmadan usanmadan devam eden Akrepler gibi takıntı haline getirdiniz, intikam almak için aklınızdan binlerce plan geçirdiniz.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu