Aslan BurcuKoç BurcuYay Burcu

Ateş Burcuna Sahip Kadınlar Partnerlerini Etkilemek İçin Nasıl Giyinmeli?

Yeni bir ilişkiye başlarken belki de en heyecanlı ve en önemli an ilk buluşmadır. Ateş grubuna sahip burçlar da kendi zevkleri doğrultusunda bir kombin yaparak randevusuna hazırlanır. İşte Koç, Aslan ve Yaydan oluşan grubunuza uygun giysilerle yapabileceğiniz kombinler:

Koç

Giyim konusunda da en iddialı burçlardan biri olan Koçlar, tarzlarıyla herkesi kendine hayran bırakırlar. Klasik giyimi tercih etmeyip, kendilerini rahat hissettiren modellere yönelirler. Enerjik hallerini giyim tarzlarıyla bütünleştirirler. Bu yüzden first datingde şık, tarz fakat rahat giyimi tercih ederler. Buluşma yeri bar veya cafe ise spor giyinebilirler. Jean ile beyaz veya açık renkli bir tişört seçebilirler. Spor ayakkabı giyebilir, çantayı da yine spor bir tasarım olarak seçebilirler.

Buluşma yeri restoran gibi daha elit bir mekan ise etek kısmı geniş, sıcak tonların olduğu bir elbise seçebilirler. Altına biraz topuğu olan bir ayakkabı çok şık duracaktır. Eteğin üstüne bluz veya gömleğin giyildiği bir kombin Koç burçları için güzel bir tercih olabilir. Tarz bir küpe ve deri çantayla çok şık görünebilirler.

Aslan

Gösterişe ve süse önem veren Aslan burcu kadınları klasik tarzda giyinerek kendilerini daha mutlu hissederler. Girdiği her ortamda kendini belli eden Aslan Kadınları dikkatleri üstüne çekecek giyimi tercih ederler. Sevgili ile ilk buluşmaya ayrı bir özen gösterirler. Dar kesim bluzlar onları tam da istedikleri gibi kadınsı ve seksi gösterecektir. Altına renkli bir kalem etek ve yüksek topuklu ayakkabı tercih edebilirler. Dalgalı bir saç ile ilk buluşmada partnerini oldukça etkileyebilirler. Bluzun üstüne altın bir kolye takabilirler.

Daha salaş bir mekânda buluşma ayarlandıysa spor giyimi tercih edebilirler. Omzu açık yakası düşük olan genişçe bluzlar onlara çok yakışacaktır. Altına pileli etek giyerek daha modern bir kombin yaratabilirler. Hafif topuklu renkli ayakkabılar giyebilirler.

Yay

Neşesi ve enerjisi ile bilinen bu burcun kadınların gardırobunda rahat ve spor ağırlıklı giysiler bulunur. İçine sinmeyen bir kıyafeti asla bir daha giymez. Coşkulu tavırları kıyafet seçimlerine anında yansır. Sportif ve stil sahibi bir giyim zevkine sahiptirler. Renkli kıyafetler giyebilirler. İlk buluşmaları restoranda olacaksa uzun, renkli bir etek tercih edebilirler. Kıyafetlerini, desenli, ince kumaşlı bir gömlek veya geniş bluzla kombin ederek tamamlarlar.

Kafe tarzı bir yerde ise renkli pantolonun üstüne sade bir tişört tercih edebilirler. Güneş gözlüğü ya da tarz bir şapka takabilirler. Abartılı olmayan bir ruj ve allık sürmeyi unutmamaları gerekir. Spor bir çanta taşıyabilirler.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu