Akrep Burcuİkizler BurcuKova BurcuYay Burcu

Pratik Zekalı Burçlar

Sonradan üzülmek istemiyorsanız bazı burçlarla münakaşaya girmememiz gerekir. Çünkü sonrasında çok pişman olabilirsiniz. Bazı burçlar bizden bir adım sonrasını görebilir, bunun planını yapıyor olabilirler. Peki, bu tip burçlar hangileridir?

İkizler Burcu:

Doğuştan beynini kullanmayı çok iyi bilen İkizler Burçları, tüm burçlar içinde en zeki burçlardandır.  Zehir gibi kafasıyla girdiği her münakaşayı kazanmakla kalmaz, etrafındaki herkesi de etkileyebilir. İletişim denilince akla gelen ilk buçlardan olan İkizler, ona laf atan herkesi pişman eder. Girdiği her tartışmada karşısındakinin ne diyeceğini hangi soruyu soracağını önceden bilen İkizler burcu kolay kolay tongaya düşmez. Bunu bekliyorsan daha çok beklersin. Söylemiş olalım. 🙂

Akrep Burcu:

Yılan dilli Akrep Burçları, girdiği her tartışmada karşısındakini derinden etkileyebilir. Kıvrak zekası ve kurnaz olması sayesinde kolay kolay alt edilemez. Alt edileceğini anladığı anda planlar yapar ve sonuç alana kadar vazgeçmez.

Yay Burcu:

Öğrenmeye aç burçlardan olan Yaylar, doğuştan gelen zekilikleriyle,  her gittiği yerde, okuduğu kitapta, izlediği filmlerde bir şeyler öğrenir. Tabi öğrendiği şeylerin de her fırsatta reklamını yapar. Kızılderilileri mi merak ediyorsunuz, Çin mutfağı mı? Satranç oyununun püf noktalarını mı öğrenmek istiyorsunuz, yoksa kemanın ortaya nasıl çıktığını mı? Hepsi için tek adresiniz Yay burcu insanı!

Kova Burcu:

Kovaların yaratıcı zekâsı her sorunu çözebilir. Kimsenin dikkat etmediği, gözünden kaçırdığı noktaları farkedebilir. Sakin kalmaları sayesinde kriz yönetimini çok iyi yaparlar. Sorunu çözebilmek için sürekli mücadele eder.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu