Başak BurcuOğlak Burcu

Cinsel Tabuları Olan 2 Burç

Cinsellik! Herkesin konuşmaktan korktuğu fakat hepimizin hayatında olan bir konu.  Bir nevi doğanın kanunu. Fakat ne okullarımızda eğitimi veriliyor ne de aile ortamında konuşulabiliyor. Yıkılması zor bir tabu olarak insan hayatında büyük bir yer ediniyor. Peki hangi burçlar diğer burçlara göre bu konuda daha hassas. Gelin hep beraber öğrenelim.
 
 
Geleneklerine Sıkı Sıkı Bağlı Oğlak Burçları

Oğlak burcu insanlarının belirgin çizgileri ve yıkılması zor duvarları vardır. Kafasında fikirlerin dışına kolay kolay çıkmazlar, yeniliğe karşıdırlar. Bu durum cinsellikte de böyle. Doğası gereği, diline kelepçe vurur. Öyle olur olmaz her yerde seks konusunu açmaz, özel anını ailesiyle arkadaşlarıyla paylaşanlardan hoşlanmaz. Yatak odasında yaşanan orada biter onlar için. Bunların hepsini kilitli bir çekmecede tutar. Anahtarını kimsenin bulamayacağı bir yere koyar!

Çekingenlikte Sınır Tanımayan Başaklar

Bu kadar gerçekçi olan bir burç neden seks hakkında konuşmaz? Neden utanır, cinsellik lafını duyduğunda yanakları domates gibi kızarır? Belki elalemin ağzına sakız olmaktan korkar, tedbirli olmak ister. Belki de bu durumla yüzleşmekten kaçar. Tabii bir seçenek daha mevcut. Çekingen Başak burcu insanları, yanlış anlaşılmaktan çok korkar. Kendilerini geri plana atar, konunun açılmasına dahi izin vermez.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu