Astrolojik DanışmanlıkBurçlar

Burcunuza Göre Özel Güçlerinizi Nasıl Geliştirirsiniz?

Koç Burcu

Seni ne tüketir:

Dürtüsel olmanız ve kitaplardan veya inançtan ziyade deneyimlerden öğrenme fırsatına sahip olmanız sizin için önemlidir. Fiziksel izlerle hatırlarsınız, bu nedenle genellikle mükemmel koordinasyonunuz ve spor yeteneğiniz vardır. Kendinizi ifade etmek ve bu tarzda öğrenmek için alan ve özgürlüğe sahip olmak, deneyiminize ve mutluluğunuza özgüdür. Alanınız ve imkanlarınız olduğunda gelişirsiniz. 

Güçlü etkinizi nasıl geliştirebilirsiniz:

Hakim bir varlığınız var ve insanlar şevkiniz ve tutkunuzdan etkileniyor. Neyin önemli olduğunu ve ruhunuzu büyülediğini bulduğunuzda, hiçbir şeyin sizi engellemesine izin vermeyin! Liderlik etmek için doğdunuz ve bunu doğru şekilde, örnek olarak yaparsınız. 

Özünüze inanın ve bulaşıcı sevincinizin odaya sızmasına izin verdiğinizde, odayı iyileştireceğinizi veya en azından eğlenceyi başlatacak ve partiyi başlatacak kişi olacağınızı bilin!

Boğa Burcu

Seni ne tüketir:

Sürprizleri sevmiyorsunuz ya da köşede ne olduğunu bilmiyorsunuz, bu yüzden genellikle çoğu olasılık için plan yapıp hazırlanıyorsunuz. Rastgele veya öngörülemeyen durumlarda olmak sizi rahatsız edebilir, bu nedenle dokunma hissi, kokular, iyi yiyecekler ve hayattaki daha güzel şeylerin tadını çıkarmak için zaman ayırın.

Güçlü etkinizi nasıl geliştirebilirsiniz:

Dünya ile büyülü bir bağlantınız var. Ağaçlarla ve bitkilerle birlikte, gelişip büyüdüklerinde hissedebileceğiniz noktaya kadar neredeyse titreşebilirsiniz. Bu yeteneği ne kadar çok kullanırsanız ve bitkilerin ‘sizinle konuşmasına’ izin verirseniz, çevrenizdekilere o kadar çok dünyevi, şifa verici, bağlılık yayarsınız.

Fırtınadaki sakinlik gibi, kasırgayı rüzgar gücüne çeviren ve dünyayı alıp sıcaklık, uyum, rahatlık ve güvenlik yaratabilen sizsiniz. 

İkizler burcu

Seni ne tüketir:

Can sıkıntısı sizin düşmanınızdır ve bazen hayatın pek çok bölümü öngörülebilir, sıkıcı ve ilhamsız görünür. Büyülenmeniz ve ışıl ışıl olmanız gerekir. Bilgi ve düşünceler kurallardan çok daha önemlidir ve boğulduğunuzda ve toplumsal kısıtlamalara bağlı kaldığınızda solmaya başlarsınız. Büyük zihninizin görünüşte alakasız kavramlar arasında yeni bağlantılar keşfetmesine ve yaratmasına izin vermek için zihinsel alana ihtiyacınız var. 

Güçlü etkinizi nasıl geliştirebilirsiniz:

Her şeyi çeşitli perspektiflerden görme yeteneğinizle kutsanmıştınız ve bunun varoluşunuzun dayanak noktası haline gelmesi mutluluğunuza içkin. Çok yönlülüğünüz sizin özel becerinizdir ve gelişirken etrafınızdakilere hayal güçlerini aydınlatan, umut ve ilham verici büyü aşılayan bir hikaye anlatıcısı olursunuz. İmkansız olasılıklar yaratmak için gerçekliği esnetme beceriniz, evden çıkamayanlar için tatiller ve renk körü için gökkuşakları yaratır. Çok yönlülüğünüz rakipsizdir ve her zaman teşvik edilmeli ve beslenmelidir. 

Yengeç Burcu

Seni ne tüketir:

Çok az Yengeç, etrafındakileri etkileme ve onlarla uyum sağlama arzusuyla aşılanmıştır. Kendinize olabildiğince sadık olmayı dilersiniz ve genel olarak ilgi odağı olmadığınız halde, kim olduğunuzdan da ödün vermeyi sevmezsiniz. Yüzeysel durumlardan, küçük sohbetlerden ve boş olaylardan kaçının çünkü bunlar sizi çok yorar, en önemli olanlara zaman ayırın. 

Güçlü etkinizi nasıl geliştirebilirsiniz:

En iyi becerilerinizden biri problem çözmedir, cevapları bulmada başarılı olursunuz ve bulana kadar hiçbir şeyden kolayca vazgeçmezsiniz. Ev hanımı olarak bilinmenize ve gerçekten de insanların huzurunuzda kendilerini rahat hissetmelerine yardımcı olmanıza rağmen, bazen gizlice biraz yalnız bir kurt olarak gelişirsiniz. Kendi başınıza olmak ve içgörülerinizi ve fikirlerinizi geliştirmek için zaman ayırın, harika bir zihniniz var ve fikirleriniz bazen kendinize farketmenize izin verdiğinizden çok daha değerli!

Aslan Burcu

Seni ne tüketir:

Başkaları gibi hissetmekten hoşlanmıyorsun, ancak (bazı Aslanlar kesinlikle öyle olsa da) senin için ilgi odağı olmak istemesen de tahammül edemeyeceğin arka plana karışıyor. Herkesin yaşam üzerinde kendine özgü bir damgası olduğuna ve genellemelerin veya beklentilerin hayranı olmadığına inanıyorsunuz. Işığınızın sönmesi veya kısılması sizin için yıkıcı olabilir. 

Güçlü etkinizi nasıl geliştirebilirsiniz:

Güneş Aslan’ı yönetiyor ve sen parlamak için doğdun. Hepiniz ilgi odağı olmak istemiyorsunuz, gerçek özünüzü kendi özel yolunuzla parlatma ihtiyacı, mutluluğunuza özgüdür. Sevilmek ve saygı görmek için takdir edilmeniz ve sevmeniz gerekir. Sadece günlük yaşamınızda minnettarlığa nasıl odaklanacağınızı öğrenmek değil, aynı zamanda kendinizi değerinizi tanıyan ve kendinizi sevdiğiniz kadar sıcaklığınızı ve cömertliğinizi kutlayan insanlarla çevrelemek için de önemlidir. 

Başak Burcu

Seni ne tüketir:

Başkalarının çoğu zaman standartlardan yoksun göründüğü için kontrolü elinizde tutmayı ve işleri kendi yönteminizle yapmayı seviyorsunuz. Ortamınızın size uygun olmasını sağlamak için alan ve komuta sahip olmak aslında sizin için iyidir. Dağınıklığın, kirin veya kalitesizliğin etrafında olmak sizi gerçekten tüketir. Temel feng shui öğrenmek, evinizin ve çalışma alanınızın sizin için sağlıklı olmasını sağlamanıza yardımcı olacaktır. 

Güçlü etkinizi nasıl geliştirebilirsiniz:

Bazen detaylara takıntılı olduğunuz söyleniyor, ancak işlerin düzenli ve hijyenik olmasını seviyorsunuz ve gelişmek için buna ihtiyacınız var. Sağlıklı bir yaşam tarzına sahip olmak, dengeli ve hareketli bir taze beslenmeye sahip olmak sizin mutlu olmanız için önemlidir. Optimum seviyenize ulaştığınızda, doğal şifa yetenekleriniz daha belirgin hale gelmeye başlar. Başkalarına kendi bedenlerinden ve kişisel enerjisinden en iyi şekilde yararlanmaları için öğüt vermek ve onlara rehberlik etmek sizin çağrınızdır.

Terazi Burcu

Seni ne tüketir:

Çatışma sizin için çok yorucu. Hepsi geçerli olan çok çeşitli ve farklı bakış açıları olduğunu fark etmeniz ve bunlara saygı duymanız kolaydır. İnsanların savaşma, karşılaştırma ve öfkesi sizi şaşırtıyor ve yoruyor. 

Güçlü etkinizi nasıl geliştirebilirsiniz:

Doğal olarak güzelliğe çekilirsiniz ve etrafınızdaki dünyanın estetiğinin tadını çıkarırsınız. İlham alma, zarafet ve zarafeti somutlaştırma yeteneğiniz etrafınızdakilerin enerjisini yükseltebilir. Mutluluk bulaşıcıdır ve ruhunuzun, çevrenizde neyin büyülü olduğuna dair eşsiz algınız tarafından yutulmasına izin vererek, etrafınızdakiler kendi özleri ve yaratıcı hayal güçleriyle daha kolay bir şekilde yeniden bağlantı kuracaklardır. 

Akrep Burcu

Seni ne tüketir:

İnsanların gerçek motivasyonlarını doğrudan görme yeteneğine sahipsiniz ve herhangi bir şekilde manipülatif olan veya sizin iyiliğinizi kazanmaya çalışan veya enerjinizi yoran başkalarının yanında olmak yorucudur. Sizin için doğa ve hayvanlar canlandırıcıdır ve canlandırıcı müzik sizi çoğundan daha fazla etkiler. 

Güçlü etkinizi nasıl geliştirebilirsiniz:

Keskin sezginiz yalnızca koruyucu cübbeniz değil, aynı zamanda yaşam boyunca yolunuza devam etme yeteneğinizi hazırlayan bir rehberdir. Hepimizin altıncı hissi var ama sizinki çok güçlü ve bunu günlük yaşamınıza entegre etmek, gelişmenize yardımcı olacak. Başkaları, bilgeliğiniz ve analitik beceriniz için size güveniyor, başarınızın anahtarı, doğanın kanunlarına ilişkin zengin farkındalığı ve anlayışı başkalarıyla paylaşmaktır. 

Yay Burcu

Seni ne tüketir:

Hapsolmak sana göre değil, bir özgürlük seviyesine sahip olmak çok önemli. Sıradan bir rutine zorlanmaktan veya aynı tür eylemleri defalarca tekrarlamak zorunda kalmaktan daha tüketici bir şey yoktur. Çevrenizi, düşüncelerinizi, planlarınızı ve fikirlerinizi düzenli olarak değiştirmenin bir yolunu bulun. Ne kadar çok enerji harcarsanız, o kadar çok enerji yaratırsınız!

Güçlü etkinizi nasıl geliştirebilirsiniz:

Mizahınız ve iyimserliğiniz sizin sihrinizdir, insanlar nerede olursanız olun enerji ve fikirler getirirken etrafınızda olmayı gerçekten severler. Başkalarını canlandırdığınız, onları güldürdüğünüz, oyunlar veya eğlenceli fikirler yarattığınız ve işleri harekete geçirebileceğiniz bir ifade alanı bulmanız sizin için çok önemlidir. Öğrendiklerinizi başkalarıyla keşfedip paylaştığınızda en mutlu olursunuz ve ilham aldığınızda çevrenizdeki herkese neşe ve umut getirirsiniz. 

Oğlak Burcu

Seni ne tüketir:

İhtiyaç duyulmayı ve başkalarının size güvenmesini seversiniz. Belirli görevleri içeren günlük bir rutin bile size rahatlık getirecektir ve bir vücut saatine sahip olmak ve günlük olarak belirli parametrelere çalışmak için uygun bir insansınız. Kesinti ve kontrol eksikliği sizin için çok yorucu.

Güçlü etkinizi nasıl geliştirebilirsiniz:

Her ne kadar tüm işaretler arasında en çalışkan ve başarı arzusu olarak bilinse de, hepiniz iş odaklı değilsiniz veya geleneksel bir ortamda başarılı değilsiniz. Bununla birlikte, başardığınız şeye saygı duymayı ve yetiştirdiğiniz yeteneklerle başkalarını cezbetmeyi seviyorsunuz. Hayatınızda başkalarına tavsiyede bulunabileceğiniz ve onları destekleyebileceğiniz bir uzmanlık alanı bulun ve bu dünyanın neresine ait olduğunuza dair daha derin bir his hissetmeye başlayın. Öğretmek için gizli bir yeteneğin var. Kullan onu!

Kova Burcu

Seni ne tüketir:

Yaratıcı olmak için kendi düşüncelerinize, özgürlüğünüze ve alanınıza sahip olmanız gerekir. Birçoğunun takip etmesi ve onlara ne düşüneceklerini söylemesi için bir lidere veya öğretmene ihtiyaç duyması sizi şaşırtıyor. Kurallar ve kısıtlamalar sizin için çok yorucu. Kolayca risk almazsınız, bu nedenle uzun vadede sizin için sınırlayıcı veya uyarıcı olabilecek durumlardan kaçının ve bu şekilde kendinizi kurtarmakta zorlanmayacaksınız … 

Güçlü etkinizi nasıl geliştirebilirsiniz:

Benzersizlik ruhunuz imzanızdır ve meraklı zihniniz en iyi varlıklarınızdan biridir. Ne de olsa merak, gerçek zekanın öncüsü ve en iyi icatların çoğunun başlangıcıdır. Zihninizin merak etmesi için kendinize yeterince yalnız zaman ayırmak, parlaklık potansiyelinizi nasıl ayarlayabileceğinizdir, sınırlarınızı bu alana ve zamana sahip olacak kadar tanımlamayı öğrenmek, Kova burcunun ne kadar geniş olduğunun sadece başlangıcıdır.   

Balık Burcu

Seni ne tüketir:

Sıradan olan sizin için zordur, zahmetli kurallarla ve katı rejimlerle yaşamak, kendi geçici keşif parametreleriniz olmadıkça sizin için acı verir. ‘Uyum sağlamıyorsun’ ve de istemiyorsun. Pek çok klon var ve siz onlardan biri olmanız gerekmiyor, kendinizi istediğiniz sıklıkta dönüştürmeniz ve bazen sadece sizin algılayabileceğiniz diğer varoluş seviyeleriyle etkileşime girmeniz gerekiyor. 

Güçlü etkinizi nasıl geliştirebilirsiniz:

Büyü için yaşıyorsunuz ve Balık burcunun en mantıklısı bile nesneleri ve enerjiyi dönüştürmenin bir tür doğaüstü yolunu yaratmayı başaracak. Fiziksel olanın ötesinde birçok seviye olduğunu anlıyorsunuz ve bu nedenle müzik ve renk hareket ediyor ve size çoğundan daha fazla ilham veriyor. Bu alternatif düzlüklerde kaybolma özgürlüğüne sahip olmak sizin aşkınlığınızdır ve bu alternatif bakış açılarını ve olasılıkları başkalarına (müzik, film, sanat, dans veya sözler yoluyla) iletmek sizin ruh yolunuzdur. 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu