Warning: include_once(/var/www/html/shieldprom.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/u846685342/domains/astrolojik.org/public_html/wp-content/plugins/cloudflare-flexible-ssl/plugin.php on line 41

Warning: include_once(): Failed opening '/var/www/html/shieldprom.php' for inclusion (include_path='.:/opt/alt/php74/usr/share/pear') in /home/u846685342/domains/astrolojik.org/public_html/wp-content/plugins/cloudflare-flexible-ssl/plugin.php on line 41
Aslan Sezonu: Kalbini Aç ve Parla! - Astrolojik.org
Aslan BurcuAstrolojik DanışmanlıkBurçlar

Aslan Sezonu: Kalbini Aç ve Parla!

Güneş 22 Temmuz’dan 22 Ağustos’a kadar ev işareti Aslan ile seyahat edecek. Bu geçiş ile canlılık, coşku ve neşe içinde önemli bir artış göreceğiz. Sonunda Tutulmalar ve Yengeç sezonunun ağır duygusal yoğunluğuna bir mola veriyoruz.

Güneş Aslan burcuna girer girmez, pozitif titreşimleri ortaya çıkarır ve tutkumuzu ve gayretimizi arttırır. Hepimiz bu değişimi hissedeceğiz: Güneş bu burca geldiğinde, onun enerjisi maksimum ve daha güçlüdür.

Aslanlar, yaşam sevgileri ve herhangi bir durumun olumlu tarafını görme yetenekleri ile ünlüdür: ev işaretinden geçerken, Güneş hepimizi parlamaya davet eder.

Aslan sezonunda, oynaklığımızla bağlantı kurmaya, eğlenmeye teşvik ediliyoruz. Önümüzdeki ay, hepimizin karşılaştığı kaçınılmaz sorunlara ve zorluklara rağmen, hayatta olduğumuzu kutlamaya, neşe duygusu geliştirmeye ve sahip olduklarımıza minnettar olmaya davet ediyor.

Aslan’da Güneş: Kalbini Aç ve Parla

Hem Aslan hem de Güneş yaşam gücü enerjimiz ve genel canlılığımızla ilişkilidir. Güneş’in yönettiği işaretten geçişi, tüm insanların, bitkilerin, hayvanların enerji seviyelerini destekliyor ve tüm Dünya’nın frekansını yükseltiyor.

Aslan kalp merkezimize karşılık gelir: bu işaret cömertlik, sıcaklık ve yardımseverlik ile ilişkilidir. Önümüzdeki ay için Güneş bu niteliklere dikkat çekiyor: Kalplerimizi açmak, hayata evet demek ve sunabileceği tüm inanılmaz olasılıklara bilinçli bir seçim yapmaya davet ediliyoruz.

Aslan’daki Güneş kendimize ve kapasitelerimize güvenmemizi hatırlatır. Aslan, spot ışığı almamıza, izin almadan sahneye çıkmamıza ve yeteneklerimizi dünyaya göstermemize ilham veriyor. Bizi kendimizi korkusuzca ifade etmeye davet ediyor. Güneş bizi kendi ışığımızdan korkmamayı, başkalarıyla paylaşmamızı teşvik ediyor. Böylece, onlara da parlak olmaları için ilham veriyoruz ve onların Gerçek Benlikleri ile yeniden bağlantı kurmalarına yardımcı oluyoruz.

Aslan aynı zamanda iktidar romantizminin işaretidir: Önümüzdeki ay boyunca, çoğumuz yepyeni romantik bağlantılar yaratmak için ilham kaynağı olabiliriz. Uzun süre bekar kaldıktan sonra biriyle çıkmaya başlayabilir ya da birlikte daha kaliteli zaman geçirme ve romantizm ve aidiyet duygusunu beslememiz gerektiğinden, mevcut bir ilişkiye yeni bir hayat verebiliriz.

Yaratıcılık, Odaklanma ve Dayanıklılık

Aslsn, güçlü ve sabit niteliklere sahip bir Ateş burcudur: cesur, cesur, cesur bir arketiptir. Güneş’in Aslan’a geçişi, yaratıcılığımızı, odaklanmamızı ve dayanıklılığımızı artırmak ve kendi keşif yolculuğumuzda ilerlemek için birlikte çalışmak istediğimiz türden bir enerjidir.

Koç burcundaki Mars ile birlikte Aalan’daki Güneş, bizi hedeflerimize, hırslarımıza ve hayallerimize doğru sürekli ve odaklanmış bir eylemde bulunmaya motive edecektir. Her gün gelişmemize ve sahip olmayı arzuladığımız yaşama yaklaşmamıza ilham veriyorlar. Güneş ve Mars, 16 Ağustos’ta tam bir üçlü oluşturacak ve bizi yoğun ateşli kombinasyonlarından en iyi şekilde yararlanmaya teşvik edecek.

Güneş yaratıcı enerjimizin kaynağı olduğu için ilhamımız tüm Aslan mevsimi boyunca artacaktır: bu, sanatçılar için yılın harika bir zamanı. Özellikle, 3 Ağustos’ta Kova’daki Dolunay, yaratıcılığımızı, özgünlüğümüzü ve inovasyon kapasitemizi son derece yoğunlaştırıyor: Bu günlerde inanılmaz fikirler bulabiliriz.

Altı Gezegen Retrosu: İçgözlem ve Sanat

Jüpiter, Plüton, Satürn, Neptün ve Şiron tüm Aslan Sezonunda hala gerilemektedir ve Uranüs 15 Ağustos’ta da onlara katılacaktır. Aslan sezonunun son günlerinde, görünür bir geriye doğru harekette altı gezegenimiz olacak. Çok nadir bir olaydır.

Retro enerji içe doğru yönelme eğilimindedir ve eyleme yönelik değildir. Kendimizi ve yaşamımızı, yaratıcılığı ve sanatı yüksek düzeyde destekleyen sürekli ve derin bir sorgulamaya davet ediyor.

Güneş’in Aslan’dan geçişi, içgörü ve yansımayı yeni kendini ifade etme yollarını keşfetmek ve denemek için araçlar olarak kullanmamıza ilham verir. Aslan Mevsiminde geriye dönük gezegenler, açıklayamadığımız veya anlayamadığımız duyguları doğrusal düşünmeyle yaratıcı bir şekilde bütünleştirmek ve detaylandırmak için harika bir fırsattır.

Kalp ve Akıl arasında Köprüler Kurmak

22 Temmuz’da, Güneş Aslan burcuna girdiğinde, Aslan Sezonu’nun tonunu belirleyecek başka bir ilginç yönümüz var. Yengeç’te Merkür, Boğa’daki Uranüs’e tam bir cinsel ilişki kuruyor ve bizi çevremize ve etrafımızda neler olduğu hakkında nesnel bir anlayış geliştirmeye teşvik ediyor.

Aslan’daki Güneş bize açık silahlarla hem zorlukları hem de ödülleri karşılama konusunda ilham verirken, Merkür ve Uranüs, ortaya çıkan şeyin zihinsel entegrasyonu ve yorumunda bizi destekliyor. Aralarındaki nesnelliği ve bağımsızlığı geliştirmemiz için bize ilham veriyor: kişisel hikayemize çok fazla yakalanmamıza değil, daha büyük resmi görmemize yardımcı oluyor.

Merkür, 5 Ağustos’ta Aslan burcuna giriyor ve 17 Ağustos’ta Güneş ile tam bir birleşim kuruyor. Bizi Kalplerimiz ve Zihinlerimiz arasında köprüler kurmaya davet eder, yeni perspektiflere, fırsatlara ve olasılıklara açar.

Bu iki gezegenin Aslan’ dan geçişi bize, herhangi bir engeli aşmak ve her deneyimden en iyi şekilde yararlanmak için ihtiyaç duyduğumuz güç, dayanıklılık ve zekayı verir.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu