Burçlar

7 Şubat – 13 Şubat 2022 Haftalık Burç Yorumları

Bedava günlük burçlar ve bedava haftalık burçlar ile ilgili analizler yayınlayarak burcunuzun hayatınız hakkında ipuçları vermesine yardımcı olmaya devam ediyoruz. 7 Şubat – 13 Şubat 2022 Haftalık Burç Yorumları ile ilgili yazımızı dikkatle okuyun.

Koç Burcu Haftalık Burç Yorumu

Ayın İkizler burcuna geçişi sayesinde haftanın ilk yarısı size mutluluk verecek. Ancak, sevgili Koç , Cuma günü kemerlerinizi sıkı sıkıya bağladığınızdan emin olun . Bu Merkür-Plüton kavuşumu, özellikle kariyer sektörünüzde her iki gezegenin de olmasıyla, dikkatli değilseniz, baş döndürücü olabilir. Mümkünse, ofiste işler gerginleşebileceğinden biraz öz bakım yapın.

 

Boğa Burcu Haftalık Burç Yorumu

Bolluğu tezahür ettirme zamanı, Boğa. İkizler burcundaki ay, mülk ve kazanç alanınıza düşer, bu nedenle gözleriniz birden fazla şekilde ödülün üzerindedir. İkizler ‘in enerjisi vahşileşebileceğinden, kendinize aşırıya kaçmamanızı hatırlatmanız çok önemlidir. Sonradan ödemek harikadır, ancak yakında tüm paranızın nereye gittiğini merak edeceksiniz.

 

İkizler Burcu Haftalık Burç Yorumu

Kendini şımartmak ve terbiye etmek için bir nedene ihtiyacın olduğunu sanmıyorum, İkizler. Ama eğer birini arıyorsanız, ay Çarşamba günü burcunuza ve görünüm sektörünüze giriyor ve bu, görünüş açısından işleri değiştirmek için güzel bir zaman olabilir. Ama o saç boyasını almadan önce bir düşünün! Biraz dürtüsel olma eğilimindesiniz ve saçınız söz konusu olduğunda bu asla ideal değildir.

 

Yengeç Burcu Haftalık Burç Yorumu

Genelde düşünceli bir aşıksın, Yengeç , ama Cuma günü bu şekilde kötü bir şey geliyor. Plüton’un romantizm sektörünüzde Merkür ile birleşmesi, ilişkilerinizi teste tabi tutabilir. Ancak, tüm testler kötü değildir ve dinamik değişimlerinizin daha iyiye doğru gittiğini görebilirsiniz. O yüzden panik yapmayın ve bu hafta biraz daha sabırlı olun.

 

Aslan Burcu Haftalık Burç Yorumu

Mars düzen ve kendini geliştirme sektörünüzdeyken, onu bir araya getirmeye hazırsınız, Aslan. Belki de bu kazanımları elde etmeye hazır bir insan oluyorsunuz. Ya da belki de işteki o titiz projeye dalıyorsunuz. Ancak eleştirileriniz ve beklentileriniz normalden biraz daha sert olabilir. Bir araya geliyor olsanız da, herkesin sizin kararlılığınızı ve başarılı olma isteğinizi paylaşmadığını unutmayın.

 

Başak Burcu Haftalık Burç Yorumu

İkizler burcundaki Ay ve kariyer bölgenizdeki Oğlak enerjisinin bolluğu ile, evde olsanız bile aklınız muhtemelen işte olacak! Başak , doğrusu, sen biraz işkoliksin. Mola vermeni tavsiye etsem de, dinleyeceğinden emin değilim. Bununla birlikte, akşam saatlerinizi boşa harcamamaya çalışın. Bir kitap okuyun, biraz TV izleyin – bu hafta dinlenecek ne varsa. Kesinlikle ihtiyacın olacak.

 

Terazi Burcu Haftalık Burç Yorumu

Aklınızda seyahat olabilir, Terazi . İkizler burcundaki bu ay, uzun mesafeli seyahat ve eğitim bölgenize uçuyor. Şu anda uluslararası bir uçuş mümkün olmasa da, iyi bir kitap yeni dünyalara (düşünce dünyalarına) seyahat etme arzunuzu tatmin edebilir. Ya da belki geri çekilip dizilerin tadını çıkarabilirsiniz!

Akrep Burcu Haftalık Burç Yorumu

İkizler burcundaki ay, haftanız için sahneyi belirliyor, Akrep ve biraz yoğun görünüyor. Yakınlık ve dönüşüm bölgenizdeki bu vahşi gezegenle birlikte, bir şeyler vermeli. Kendinden veya başkalarından bir şey mi saklıyorsun? Bastırmak mı? Eğer öyleyse, bu hafta bu şeylerin doruğa çıkabileceğini bilin, ama endişelenmeyin! Olan her şey olması gerektiği gibi. Bir anka kuşu gibi küllerinden eskisinden daha iyi doğmak zorundasın.

 

Yay Burcu Haftalık Burç Yorumu

Beyninde aşk mı var, Yay ? Özellikle ay ikizler burcundayken romantizm sektörünüzde yüzerken bunu yaparsanız, bu biraz sürpriz olur. sevgilinin nesini seviyorsun Bekarsanız, bir partnerde ne istersiniz? Bu, kendinizi ortaya koymanın zamanıdır, özellikle de şimdi, adil Venüs doğrudan harekete geri döndüğünde.

 

Oğlak Burcu Haftalık Burç Yorumu

Oğlak, yeni alışkanlıklar oluşturmaya başlamak için şimdiden daha iyi bir zaman olamaz. Çarşamba gününün enerjik ayı İkizler burcunda günlük rutinler ve sağlık sektörünüze iniyor ve kendinize biraz daha iyi bakmanız için sizi teşvik ediyor. Vücudundan daha önemli kimse yok. Gezegen hareketi hala burcunuzda ve görünüm bölgenizdeyken, önümüzdeki birkaç hafta boyunca kendi teninizde rahat hissetmek çok önemli olacak.

 

Kova Burcu Haftalık Burç Yorumu

Biraz karakter dışı ama bu hafta kendini tutmak istiyor olabilirsin, Kova. Plüton, sırlar ve görünmeyen sektörünüzde Merkür’ü birleştiriyor. Oğlaklar histerikleriyle bilinmese de, bu kadar hassas bir yerdeki tüm bu enerji, dokulara ulaşmanıza neden olabilir, ama üzülmeyin! Geçiş nispeten kısadır ve çok iyi gerekli değişiklikleri getirebilir.

 

Balık Burcu Haftalık Burç Yorumu

Arkadaşlarla sözler bu hafta biraz keskin olabilir, Balık . Bildiğiniz gibi iletişim ve dönüşüm gezegenleri Cuma günü kavuşuyor. Bu asla kolay bir geçiş değildir, ancak ağ sektörünüzde gerçekleştiğinden, kendinizi pek de samimi olmayan birkaç sohbete hazırlamak isteyebilirsiniz. Ama endişelenme, rahatsızlık sonsuza kadar sürmeyecek. Önümüzdeki hafta, kötü bir rüya gibi gelecek.

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu