Burçlar

31 Ağustos – 6 Eylül 2020 Haftalık Burç Yorumları

Koç Burcu Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta aktivitelerinizi ve günlük yaşamınızı bir araya getirmekle ilgili, Koç. Merkür ve Plüton’un bir araya gelmesi, hırsınızı aşırı hızda çalıştırıyor. Bunun üstüne dolunay varken, önünüzde heyecan verici bir fırsat da görebilirsiniz!

Boğa Burcu Haftalık Burç Yorumu

Mars geri dönmek üzere – bu da size bir sürü yeni fikir getiriyor, Boğa . Salı günü sosyal bölgenizde dolunay varken, arkadaşlarınızdan heyecan verici davetler alabilirsiniz. Hafta sonu yaşam tarzı bölgenizdeki Merkür sayesinde, yolunuza çıkan her şeyi üstlenmeye hazır olabilirsiniz!

İkizler Burcu Haftalık Burç Yorumu

Dolunay daha fazla kamu sektörünüze çarpıyor – fikirlerinizi herkesle ve herkesle paylaşmanızı istiyor. Merkür ve Plüton’ un hizalanması bazı derin düşünceler ortaya çıkarabilir. Venüs ve Satürn birbirine bağlanıyor, bu da bazı hassas sorunları ortaya çıkarabilir.

Yengeç Burcu Haftalık Burç Yorumu

Dolunay senin için fırsatlar getiriyor, Yengeç . Bununla birlikte, Venüs’ün Satürn’e karşı olduğunu ve sizi normalden daha güvensiz hale getirdiğini unutmayın. Sadece kendinize güven. Son olarak, Güneş ve Uranüs hafta boyunca size sürpriz bir karşılaşma getirebilir.

Aslan Burcu Haftalık Burç Yorumu

Ay, haritanızın para alanında parlıyor. Bu aynı zamanda mali durumunuzla ilgili bir soruna “ışık tutabilir”. Banka hesabınızı düzenlemenin zamanı geldi mi? Ruhsal bölgenizdeki Venüs Satürn’e karşı çıkıyor – bu da sizi biraz bazı şeylere ara vermeye itebilir.

Başak Burcu Haftalık Burç Yorumu

Dolunay, ilişki bölgende gerçekleşiyor Başak . Her şeyi masaya koyma zamanı, özellikle de halının altına süpürülen şeyleri. Merkür ve Plüton hizalaması sayesinde, bu, işleri renklendirmek için ilginç fikirler bulmanıza yardımcı olabilir.

Terazi Burcu Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta, uzaklaşma zamanının geldiğini hissedeceksin. Bu süre zarfında insanlarla tanışmak aslında sizin için faydalı olacak, özellikle de Güneş ve Uranüs birbirine bağlandığında. Sonuç olarak, sakinleşmeyi ve Merkür bu hafta sonu burcunuza girene kadar sohbet etmeyi beklemek için iyi bir hafta.

Akrep Burcu Haftalık Burç Yorumu

Romantizm ufukta, Akrep! Bununla birlikte, duygusal gerçeğinizi konuşma arzusu da gelir. Söylemeniz gereken şeyi söyleyin ve devam edin. Merkür cumartesi günü ruhsal bölgenize taşınıyor – başkalarının da söz sahibi olmasına izin vermek için mükemmel bir zaman.

Yay Burcu Haftalık Burç Yorumu

Senin için Yay , ev ve aile hayatı güçlendiriliyor. Evde halledilmesi gereken sorunlar var. Bu nedenle, programınızı basitleştirmek ve bunun olmasına izin vermek en iyisidir. Merkür hafta sonu sosyal bölgenize taşınana kadar daha dalgın bir ruh hali için hazırlanın.

Oğlak Burcu Haftalık Burç Yorumu

Bu dolunay tartışma için bir şans getiriyor Oğlak burcu. İşler ağır geliyor ve şimdi havayı temizleme zamanı. Haftanın ilerleyen günlerinde, Merkür ve Venüs birleşiyor, bu da biriyle çok keyifli zaman geçirmenizi sağlayabilir.

Kova Burcu Haftalık Burç Yorumu

Harcamak için hazır olduğunu mu hissediyorsun Kova ? Dolunay, cüzdanınıza ulaşmanız için sizi zorluyor. Devam edin, neden olmasın? Sadece bir limit belirlemeyi unutmayın. Merkür hafta sonu seyahat bölgenize taşınıyor ve kendinizi biraz daha sosyal hissettiğinizi göreceksiniz.

Balık Burcu Haftalık Burç Yorumu

Dolunay seni aydınlatıyor Balık ! Zaferin keyfini çıkarın ve kendinizi tamamen enerji dolu hissetmenize izin verin. Şimdi sezgilerinizle bağlantı kurmak için harika bir zaman. Belki hafta boyunca bir rüya günlüğü deneyin! Fırsatınız varken keyfini çıkarın, çünkü Merkür hafta sonu daha yoğun bir bölgeye giriyor – duygusal bir konuşma yaklaşıyor olabilir!

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu