Astrolojik Danışmanlık

3 Mart 2020 Günlük Burç Yorumları

Doğum gününüzdeki bir Venüs-Satürn bağlantısı, yetki pozisyonlarındaki insanlarla uğraşırken dikkatli olmanız gerektiği anlamına gelir. İyi taraflarında kalmak için elinizden geleni yapın, ancak özgürlüğünüzü kısıtladıklarını düşünüyorsanız, konuşmaktan korkmayın. Buna saygı duyacaklardır.

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Orada oturup iyi zamanların nereden geleceğini merak etmeyin – dünyaya çıkın ve bir şeyler yapın. Gelecek birkaç hafta boyunca yaşam siz istediğiniz kadar keyifli olacak, bu yüzden negatif duyguları yok etmek için ne gerekiyorsa yapın.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Önümüzdeki 24 saat içinde biraz duygusal olabilirsiniz ve bu muhtemelen kötü bir şey değildir, çünkü duygularınızı içeride hapsetme eğiliminiz vardır. Utanç verici bulabileceğiniz şekillerde kendilerini ifade etmekten korkmayan insanlarla arkadaş olun.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Birisi ağlamak için bir omuza ihtiyaç duyarsa, soru sormadan onlar için orada olacaksınız. Hayatın kendi başına yüzleşmenin nasıl bir şey olduğunu biliyorsun, böylece arkadaş olmak için kendi yolundan gideceksin. İyi olduğunuz şeylerden biri.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Şu anda inanılmaz derecede iyi bir ruh halinde görünüyorsunuz ve uzun süre devam edebilir. Gezegenler sizi daha maceracı olmaya teşvik edecek, o kadar ki bazı insanlar ne tür bir ilaç kullandığınızı merak etmeye başlayabilir!

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Hayat son zamanlarda telaşlıydı ve önümüzdeki birkaç gün içinde durmak istediğiniz zamanlar olabilir. Ama yavaşlamak yok. Şimdi biraz ivme varken onu kullanmak için yaratıcı yollar bulmak gerekir.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Aile üyelerine ve diğer akrabaların sizin için ne anlama geldiğini bilmelerine izin vermelisiniz. Sadece varsaymayın, çünkü her şey güzel bir şekilde ilerliyor gibi görünüyor, onlara ara sıra sevginizi ve saygınızı hatırlatmanıza gerek yok.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Kendinizden çok şey bekliyorsunuz ama bazen çabalarınız yetersiz kalıyor ve bu şu anda bulunduğunuz durum gibi görünüyor. Önümüzdeki birkaç gün içinde turistik gezilere ağırlık verebilirsiniz. Hedeflerinizin gerçeğe dönüşme zamanı.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Her zaman sadık olduğunuz birinin sizi bir şekilde hayal kırıklığına uğrattığı görülüyor ve şüphesiz ihanete uğramış hissediyorsunuz. Önemli olan, durumla ilgili olumsuz duygularınızın kötüleşmesine izin vermemenizdir. Bu konuda onlarla yüzleşin.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Hedeflerinize ulaşmada size yardımcı olabilecek kişilerin dikkatini çekmelisiniz. Hem kişisel yaşamınızda hem de iş yerinizde her şeyi kendi başınıza yapamayacağınız açık olmalıdır, bu yüzden onlarla hemen konuşun.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Geleceğe bakmaya ve yılın ilerleyen dönemlerinde eğlenceli şeyler planlamaya başlayın. Elbette, şimdi eğlenceli şeyler yapabilirsiniz, ancak kişisel sorumluluklarınız ve nakit eksikliğiniz sizi geri çekebilir. Hayal gücünüzün böyle bir kısıtlaması yoktur.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Komşu Oğlak burcunuzdaki kozmik aktivite, tarafsız bir konumdan neler olduğunu görmenizi zorlaştırıyor. Kimin doğru ve kimin yanlış olduğuna karar vermeden önce ailenizden ve arkadaşlarınızdan bilgi alın. Sizden daha iyi şeyler görebilirler.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Elbette ortaklara ve sevdiklerinize bugün nasıl hissettiğinizi bildirin, ancak karşılığında çok fazla dürüstlük beklemeyin. Herkes duyguları hakkında sizin kadar açık değil, bu yüzden bazen cevap vermezlerse üzülmeyin.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu