Astrolojik DanışmanlıkBurçlar

27 Temmuz – 2 Ağustos 2020 Haftalık Burç Yorumları

Koç Burcu Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta, Akrep burcundaki ay size bazı derin sorular soruyor. Neler iyi gidiyor ve nereye gitmesi gerekiyor Koç ? Neptün ve Jüpiter, hayallerinize normalden daha fazla önem veriyorlar. Merkür ve Jüpiter, Neptün ile bir açı yapar, sizi konuşturur, konuşur, konuşur … Başkalarının paylaşması için biraz yer açın!

Boğa Burcu Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta fikirlerinizi paylaşmaya ikna edileceksiniz, Boğa . Ve bu sadece tanıdığınız insanlarla değil … Yıllar boyunca iletişiminizi kaybettiğiniz biriyle bile bağlantı kurabilirsiniz. Neptün ile birlikte, her şeye bağlı kaldığınızdan emin olun.

İkizler Burcu Haftalık Burç Yorumu

Jüpiter ve Neptün bugün sıraya girerek sizi normalden daha da rüya gibi yapıyor. Pazartesi günü, İkizler burcundaki Venüs de Neptün’e açı yapıyor, bu yüzden hareketli olmanızın daha muhtemel olduğu bir gün. Haftanın ilerleyen saatlerinde Merkür devreye giriyor; bu da sizi mali açıdan ihtiyacınız olan şey hakkında daha iletişimsel hale getiriyor.

Yengeç Burcu Haftalık Burç Yorumu

Güneş bu hafta para bölgenizden geçerek boş zaman alanınızdaki ayla bağlantı kuruyor. Kumar oynamaya, riske girmeye veya borca ​​daha fazla dalmaya eğilimli olabilirsiniz. Sadece topraklandığınızdan emin olun. Bir süredir aklında olan biri bu hafta resme geri dönüyor. Neptün ve Jüpiter’in etkisi, onlarla zaman geçirme olasılığını artırıyor.

Aslan Burcu Haftalık Burç Yorumu

Sonunda Aslan sezonu ve bunun için buradasın. Ancak haftanın başlangıcı, aile bölgenizdeki Akrep ayı sayesinde çok daha heyecan verici olabilir. Neptün ve Jüpiter’in hizalanmasıyla mali durum bu hafta desteklenecek. Sadece çok heyecanlanmayın ve ayağınızı yorganınıza göre uzatın.

Başak Burcu Haftalık Burç Yorumu

Bu, size odaklanmak ve kendinize neyi bırakmanız gerektiğini hatırlatmak için en iyi zamandır. Tüm bunlar, grafiğinizin özel ve kendini yansıtan bir bölümünde ay sayesinde. Haftanın ilerleyen saatlerinde, Jüpiter ve Neptün bağlanıyor ve size ciddi bir yaratıcı enerji getiriyor. Bir projeye başlama zamanı, Başak !

Terazi Burcu Haftalık Burç Yorumu

Jüpiter ve Neptün, grafiğinizin rutin dengesini arayan bir bölümünde Pazartesi günü birleşiyor. Egzersiz veya diyet rejiminizle farklı bir şeyler yapma zamanı gelmiş olabilir. Son olarak, Merkür ev bölümünüzde Jüpiter ve Plüton’a karşıdır. Birisine nasıl hissettiğinizi söylemeniz gerekebilir, Terazi.

Akrep Burcu Haftalık Burç Yorumu

Grafiğinizin göze çarpan bir bölgesinde bu hafta birilerinin dikkatini çekmeye hazırsınız. Paylaşabileceğiniz bazı yetenekleriniz veya fikirleriniz varsa, şimdi tam zamanı. Dahası, Jüpiter ve Neptün’ün hafta başında bağlantı kurması, yeni bir projede biriyle çalışmak için bir fırsat getirebilir.

Yay Burcu Haftalık Burç Yorumu

Seyahat her zaman Yay burcunun zihnindedir. Ama şimdi, seyahat bölgenizdeki Akrep ay sayesinde, daha ön planda olacak. Yine de cüzdanınızı izlemek isteyebilirsiniz. Neptün’ün bu hafta ağır bir etkisi var ve finans bölgenizi hedefliyor.

Oğlak Burcu Haftalık Burç Yorumu

Önümüzdeki birkaç hafta boyunca iş ve para bazı ana temalar olacak, Oğlak . Sosyal sektörünüzdeki Akrep ayı, kariyer hedeflerinizi ilerletmenize yardımcı olacak bazı harika iş bağlantıları kurmanıza yardımcı olabilir.

Kova Burcu Haftalık Burç Yorumu

Sosyal alanınız hareketlenecek gibi gözüküyor. Önümüzdeki birkaç hafta oraya çıkmak, yeni arkadaşlar edinmek ve bu yeni arkadaşlıklardaki yerinizi bulmakla ilgili olacak. Artı, yaşam alanınızdaki Merkür, Jüpiter ve Plüton, Kova ile bağlantı kuracak. Bu geçmişten günümüzü acı verici bir anıyı getirebilir.

Balık Burcu Haftalık Burç Yorumu

Son zamanlarda hayallerinizden uzakta olabilirsiniz Balık . Ama bu hafta, organize olmaya, plan yapmaya ve hayatınızı tekrar yoluna sokmaya hazır hissediyorsunuz. Jüpiter ve Neptün sizin işaretinizde – sizi bir hayalde çırpmaya daha da yatkın hale getiriyor. Hayali olanlar yerine, bu gezegenlerin getirdiği daha yaratıcı umutlardan yararlanmaya çalışın.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu