Burçlar

27 Nisan-03 Mayıs 2020 Haftalık Burç Yorumları

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Venüs, iletişim bölgenizdeki İkizler’den geçiyor, bu yüzden genellikle olduğundan daha ikna edici olacaksınız. Yine de yeni haftada Boğa’ya taşınan Merkür sayesinde, daha pratik şeyler hakkında da konuşmak isteyeceksiniz.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Merkür burcunuza doğru ilerledikçe hafta boyunca göz önünde olabilirsiniz. Yine de Perşembe günü Uranüs ile bağlantı kurduğunda, normalden daha sıkılmış hissedebilirsiniz ve hayatınızdaki şeyleri kelimelerle kullanarak renklendirebilirsiniz. Hafta sonuna dikkat et. Lüks eşyalara savrulma isteğiniz Pazar günü teşvik edici olabilir.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Venüs bu hafta sizin işaretiniz boyunca devam ediyor ve duygularınız etrafındaki bu konuşmaları her zamankinden daha kolay hale getiriyor – özellikle de Merkür bu hafta ruhsal bölgenizden geçtiği için. Perşembe çözmeyi umduğunuz bir soruna bir bakış açısı getirebilir. Sonunda, bir cevap alabilirsiniz!

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Merkür Pazartesi günü güneşe ve Uranüs’e katıldığında, kendinizi göstermeye hazırsınız. Daha da iyisi, Perşembe sizi yeni zirvelere taşıyan yeni bir karşılaşma gerçekleşebilir. Son olarak, hafta sonu hayallerinizi dinleyin.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Spot ışıkları altında olmayı seviyorsunuz. Ancak birkaç gezegensel hizalama sayesinde, kendinizden biraz şüphe hissediyor olabilirsiniz. Hafta sonu Venüs ve Neptün karıştı; bu, zamanınıza değmeyecek biri için daha kolay düşmenize neden olabilir.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Merkür Pazartesi günü keşif bölgelerinize taşınıyor. Şimdi en çok istediğiniz şeyleri çatılardan bağırmanın zamanı geldi. Perşembe günü biterken, bunu çevreleyen bir fırsat bile görebilirsiniz. Son olarak, Pazar günü yeni bir aşk karşınıza çıkabilir.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Merkür bu hafta Uranüs’e katılıyor ve her şeyi olduğu gibi söylemeye teşvik ediyor. Genel olarak, hafta sizin için biraz daha yoğun görünüyor, Terazi . Kişisel benliğinize derin dalışlar yapacak ve neyin eksik olduğunu soracaksınız.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Genellikle duygularını ifade eden biri değilsin, Akrep . Ama bu hafta Merkür ve Uranüs beraber kaldıkça değişiyor. Perşembe günü, işleri gerçekten değiştirebilecek biriyle tanışabilirsiniz. Ve son olarak, Pazar gününe dikkat et. Harcamalar, normalde olduğundan daha fazla olabilir.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

İşte duymak isteyeceğiniz bir şey, Yay : Bu hafta tamamen özgürlüğünüzü kucaklamakla ilgili. Merkür yaşam alanlarınıza ve Uranüs sağlıklı yaşam alanlarınıza doğru hareket ediyor. Sadece neyi değiştirmek istediğiniz hakkında konuşmakla kalmayıp, bu hafta bu değişiklikleri gerçekleştirmenin zamanı geldi. Perşembe günü Aslan ayı, bu değişiklikleri gerçekten yapmak için iç ihtiyaçlarınızı kanalize etmenize yardımcı olacaktır.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Selam Oğlak, Merkür’ün boş zaman alanınıza taşınması sayesinde yıldızların bu hafta sizden yapmasını istediği de tam olarak bu: Sakin Kalın! Romantizm bölgenizde de çok şey oluyor, bu yüzden avantajlardan yararlanın ve sevdiklerinizle zaman geçirin.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Gezegeniniz olan Uranüs, kendi bölgenizdeki güneşe bağlanırken, işleri evinizde test etmeye hazır olacaksınız. Bu, iyileşmeyi teşvik etmek için ailenizle bu zorlu konuşmalara gerçekten başlamak için ideal bir hafta. Ama söylemeden önce söylediklerini düşündüğünden emin ol. Uranüs, kaygı dolu tutumunuzu karıştırma eğilimindedir.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Merkür bu haftanın başlarında iletişim bölgenizdedir – bu yüzden konunun etrafında dans etmek yerine nihayet ne söylemeniz gerektiğini söyleyebileceksiniz. Bu hafta, yeni fikirlerinizi dünyaya yaymanız için en iyi zaman, Balık .

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu