Astrolojik Danışmanlık

25 Nisan 2020 Günlük Burç Yorumları

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Merkür, iletişim gezegeni, bu hafta sonu hem Pluto hem de Jüpiter’e kareler, bu yüzden duyduğunuz her kelimeye, genellikle güvendiğiniz kaynaklardan bile inanmamak akıllıca olur. Diğerleri ne kadar samimi olursa, iddialarını o kadar yakından kontrol etmelisiniz.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Bir çeşit teklif almak konusunda iki aklınız var gibi görünüyor ve gelecek haftaya kadar karar vermeniz tavsiye ediliyor. Bir süre bırakırsanız kaybedersiniz ve gitmezseniz çok daha fazla kaybedebilirsiniz.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Kendinizi bugün normalden biraz daha zorlamaya çalışın, çünkü şimdi yaptığınız şey, yıl içinde biraz daha neler inşa edebileceğinizin temeli olacaktır. Başarısızlık korkusunun sizi geride tutmasına izin vermeyin. Gezegenler, gerekenlere sahip olduğunuzu gösterir.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Değerli zamanınızı ve enerjinizi hırsınız olmayan insanlara harcamayın. Diğerleri, elbette, kendi işlerini kendi yollarıyla yapma hakkına sahiptirler, ancak daha hızlı ve daha yüksek bir yolda seyahat ediyorsunuz ve kimsenin sizi tutmasına veya aşağı çekmesine izin vermemelisiniz.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Bu hafta sonu için herhangi bir şey almamanız tavsiye edilir, çünkü Merkür gezegeni birkaç yararlıdan daha az bağlantı kurarken, çok geç saatlerde yanıldığınızı öğrenebilirsiniz. İçgüdülerinizi dinleyin ve daima onlara güvenin.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Kader neden bu kadar iyi şans için seni seçti? Belki de, Boğa dünyası burcunuzdaki bazı yararlı kozmik etkilerle bir ilgisi vardır, ancak zevk almak için yıldızlara borçlu olmanızın nedeni ne olursa olsun.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Neden şimdi her şey senin için doğru gözüküyorsa kendinden biraz emin değilsin? Bugün zihin altındaki Merkür gezegeni ile bilinçaltından kendinizden ve ne yaptığınızdan şüphe duyabilirsiniz. Yapma. Bu şüphenin hiçbir dayanağı yoktur.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sizinle konuşmaktan zevk alan birisinden alacağınız kadarını aldınız. Belirsiz bir şekilde, sahip olduğunuz dostluğun temelinin artık bittiğini bilmelerini sağlayın. Seni onları özlediğinden daha fazla özleyecekler.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Önümüzdeki 48 saat içinde önemli bir şey hakkında karar verirseniz, gelecek haftanın sonundan önce geri dönmeniz gerekebilir. Bazen belirleyiciden daha az olmak için ödeme yapar ve bu o zamanlardan biridir. Kendini taahhüt etme.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Bu hafta sonu her türlü güç mücadelesine dahil olmaktan kaçının, çünkü hangi tarafı desteklemeyi seçerseniz seçin yanlış taraf olur. Doğrudan istenirse tavsiye verin, ancak diğer insanların kavgalarından ve davalarından uzak durun.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Şu anda neşeli bir ruh halinde olabilirsiniz, ancak gezegenler ufukta dikkat etmeniz gereken birkaç bulut olduğu konusunda uyarıyorlar. Para sorunları ve iç sorunların bu hafta sonu bir sürtünme kaynağı olması muhtemeldir. Sakin olun ve devam edin.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Kişisel olarak sizin için neyin önemli olduğuna odaklanın ve diğer insanların neyi yapıp neyin yapamayacağına dikkat etmeyin. Basit gerçek şu ki, ne kadar uğraşsanız da, yaptıkları şeyi değiştirmeyeceksiniz, neden bu konuda çalışma riski var?

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu