Burçlar

25 Mayıs-31 Mayıs 2020 Haftalık Burç Yorumları

Koç Burcu Haftalık Burç Yorumu

Venüs retrograd gerçekten bazı ilişkilerinizi yeniden düşünmenizi sağlıyor. Aslında bazı şeyleri bırakmak için en iyi zaman olabilir. Merkür Perşembe günü ev alanınıza taşınıyor, bu da sizi evde ailenizle ilgili sorunları çözme eğiliminde olacağınızı gösteriyor.

Boğa Burcu Haftalık Burç Yorumu

Merkür gelir evinizde devam ederken para bu hafta büyük bir öncelik olacak (ve akılda kalıcı). Merkür Kuzey Düğümüyle birleştiği için pazarlama konuları bu hafta gündemde olabilir ve parlak bir fikir doğurabilir. Her şeye açık ol, Boğa.

İkizler Burcu Haftalık Burç Yorumu

Venüs retrograd’ı ilk evinizde dolaşırken, dış görünüşünüzün biraz yenilenmesi gerekebilir! Merkür’ün Perşembe günü para bölgenizde Yengeç’e taşınması, banka hesabınızı ve kredi borçlarınızı düzenlemenizi harika bir zaman haline getiriyor.

Yengeç Burcu Haftalık Burç Yorumu

Güneş, grafiğinizin iyileştirici bir parçası boyunca ilerlemeye devam ediyor, bu yüzden bu hafta biraz daha münzevi hissediyorsanız, tamamen normal! Venüs aynı bölgede geri dönüş yapıyor… tüm hedeflerinizi ve yaşam seçimlerinizi sorgulamanızı sağlıyor, aynı zamanda artık gerekmeyen şeyleri atmanıza da yardımcı oluyor.

Aslan Burcu Haftalık Burç Yorumu

Güneş hala İkizler’deki sosyal bölgenizden geçiyor – bu, arkadaşlarınızın yaptığı her şeyde merakınızı zirveye taşıyor. Venüs retrograd hala sizin için romantizm titreşimlerini sizin için tekrar oyuna getiriyor… Mevcut ilişkinizi sorgulamanıza neden olabilir. Birlikte olduğunuz kişinin sizin için uygun olup olmadığı konusunda şüpheleriniz olabilir.

Başak Burcu Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta biraz dikkat etmeye hazır ol, Başak ! Bununla birlikte, Venüs retrograd’ı da bu bölgede ilerlerken, anlaşmalar, planlar ve beklentiler suya düşebilir. Sadece aklını başına al ve duyduğun her şeye inanma.

Terazi Burcu Haftalık Burç Yorumu

Seyahat aklınızda, Terazi . Ne yazık ki, bu girişim şu anda imkansız. Ancak, yaratıcı olmanın ve çevrenizdeki dünyayı keşfetmenin başka yolları da var. Grafiğinizde daha belirgin bir bölgeye hareket eden Merkür, bu hafta beyninizi dinlemenize yardımcı olacaktır.

Akrep Burcu Haftalık Burç Yorumu

Güneş sizin için iş alanında ilerlemeye devam ediyor. Ama getirdiği tüm karışıklık sizin için bazı cevaplar toplamak üzere, Akrep . Venüs retrograd da bu bölgeyi dolaşıyor ve nasıl harcadığınızı ve ne harcadığınızı yeniden düşünmenizi istiyor.

Yay Burcu Haftalık Burç Yorumu

Ağ kurma veya arkadaşlarınızla yeniden bağlantı kurmanın zamanı gelmedi mi , Yay ? İlişkileriniz aracılığıyla yeni fırsatlar ayağınıza geliyor. Zoom üzerinden onlarla iletişime geçin ve olacakları görün.

Oğlak Burcu Haftalık Burç Yorumu

Yaşam alanınız, sağlığınıza yaklaşımınızda birkaç değişiklik yapmanızı istiyor. Kişisel antrenör tutma zamanı geldi Oğlak. Zoom veya Instagram üzerinde olsa bile, fitness hocalarından uzaktan eğitim alabilirsiniz. Son olarak, Cuma günü önemli bir konuşma – şifa verici – gerçekleşebilir.

Kova Burcu Haftalık Burç Yorumu

Güneşin haritanızın sanatsal bir parçası boyunca ilerlemesi, kenara attığınız hobilere dalmanızı istiyor. İkizler’deki Venüs’ün gerilemesi romantizm başlatmakla ilgili değildir; eğlenmekle ilgilidir. Bu durumu flört ettiğin kişiyle uygula, Kova.

Balık Burcu Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta, Venüs retrograd, aileniz ile nasıl etkileştiğinizi yeniden düşünmenizi istiyor . Telefonu alıp aile büyüklerini aramanın zamanı gelmiş olabilir. Dürüst sohbetten ne gelebileceğini asla bilemezsiniz. Merkür Perşembe günü boş zaman alanınıza taşınır. Yeni bir beceri öğrenme zamanı!

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu