Astrolojik Danışmanlık

22 Şubat 2020 Günlük Burç Yorumları

Uranüs’ün doğum gününüz üzerindeki etkisi, önümüzdeki yıl boyunca birçok mutlu sürpriz getirecektir. Ve sevdiklerinizi nazik sözler ve eylemlerle şaşırtmanın yollarını bulabilirseniz, hayatınız neredeyse tamamlanmış olacaktır. Her şey yolunda ve daha da iyi olacak.

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Olumlu ya da olumsuz olsun, başkalarının sizin hakkınızda söylediği her şeyi ve her şeyi göz ardı edin. Onların düşündükleri onlar için önemli olabilir ama sizin için önemli değil. Önemli olan tek şey söylemeyi ve yapmayı seçmen. Öyleyse söyle ve yap.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Diğer insanların ufkunuzu sınırlamasına izin verilmemelidir. Gezegenler, gitmek istediğiniz yere gidebileceğinizi ve ne yapmak istediğinizi yapabileceğinizi gösteriyor ve kesinlikle bugün, ne de herhangi bir gün ailenin, arkadaşlarınızın, iş arkadaşlarınızın veya yabancıların onayına ihtiyacınız yok.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Başarılı olmak için gerekenlere sahip olduğundan şüphe duyan herkes, sizi tamamen yanlış yaptığını itiraf etmelidir. Grafiğinizdeki itibarınızı yöneten kozmik aktivite, sizi her zamankinden daha fazla çalışmaya teşvik edecektir. Sen kazanan Gemini’sin.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Balık bu yıl yılın bu zamanında özellikle şanslı bir zaman yapar ve önümüzdeki birkaç hafta içinde size yol emin olacak fırsatları tam olarak yararlanmak gerekir. Arzu ettiğiniz şeyleri sormayın – dışarı çıkın ve kendiniz alın.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Bu hafta sonu daha girişken ruh hallerinizden birinde olmanız pek olası değil, ama sorun değil. Eğer aileniz ve arkadaşlarınızla bir araya gelmek istemiyorsanız. Sadece diğer insanları memnun etmek için bir eylemde bulunmak zorunda değilsiniz.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Eğer her zaman kontrol altında olmayı seven bir Başaklıysanız, önümüzdeki birkaç gün zor olabilir. Zihinsel ve duygusal olarak başkalarının çekimleri aramasına izin verecek kadar güvenli olmayı öğrenmeniz gerekir. Tamamen kendi yoluna sahip olamazsın.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Son haftalarda çok çalıştınız ve işlerinize biraz denge getirmeniz gerekiyor. Güneş’in önümüzdeki birkaç hafta boyunca grafiğinizin refah bölgesinde ilerlemesi sizi her seviyede daha nazik olmaya teşvik edecektir.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Yaratıcı aktiviteler yararlı yıldızlar altındadır, bu yüzden kamusal alanda ne yapmak istediğinize karar verin ve başarılı olmak için her şeyi yapın. İsminiz ışıkta olabilir veya olmayabilir, ancak sizi seven ve hayran olanlara bir yıldız olacaksınız.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Diğer insanlar tarafından sizin hakkınızda yapılan eleştirilere yanıt olarak söylediklerinize ve yaptıklarınıza dikkat edin. Belki biraz kaba davranıyorlar ama gezegenler orantısız bir şekilde tepki verirseniz size çok fazla hoşunuza gitmeyecek şekilde geri dönebilirler.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Hareket halinde olun ve kendinizi meşgul edin. Grafiğinizin ana seyahat alanındaki Güneş, bir yerde veya bir grup insanla çok uzun süre harcamamanız durumunda muhtemelen en iyisini yapacağınız anlamına gelir. Kendinizi etrafınıza dağıtın – dünyanın sizi görmesine izin verin.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Bu hafta sonu ne kadar risk alırsanız alın, en azından finansal olarak oyunun önünde kalmalısınız. Eğer güvenli bir şekilde oynarsanız daha sonra tekrar bakabilir ve biraz daha maceracı olmanızı dilerim. Hayat yaşamak içindir – kâr etmek bir bonus.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Önümüzdeki 48 saat boyunca elinizi ne çevirirseniz döndürün, inanılmaz derecede iyi gider. Yarının yeni ayı da dahil olmak üzere bir dizi son derece olumlu kozmik etki, yolculuğunuzu yumuşatır ve belki de sizi servet ve şöhret için tamamen yeni bir yola sokar.
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu