Astrolojik Danışmanlık

20 Mart 2020 Günlük Burç Yorumları

Eğer bir fark yaratmak istiyorsanız, o zaman dahil olmalısınız. Endişelerinizi paylaşan insanlarla bir araya gelin ve seslerinizin duyulduğundan emin olun. Tüm dünyayı, sadece sizin için önemli olan küçük kısmını değiştirmeyi hedeflemeyin.

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Yılın zamanı daha yeni başlıyor ve Güneş burcunuza doğru ilerledikçe parlamak için birçok fırsat olacak. Ancak, güçlü bir Mars-Jüpiter bağlantısı bugün işleri kendi yolunuzla elde edemeyeceğiniz konusunda uyarıyor, bu yüzden uzlaşmaya hazır olun.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün ve hafta sonu boyunca bir tür krizle başa çıkmak zorunda kalacaksınız ve ailenizde veya sosyal grubunuzda sakin kalma eğilimindeyseniz, sorunu çözmek için size düşecektir. Dikkatli olun: birkaç gün meşgul olabilir.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Yeni bir göreve veya projeye başlamak için sabırsız olabilirsiniz, ancak acele etmeyin veya çok erken zirveye çıkabilirsiniz. Ayrıca, benzer düşünen insanlara karışırsanız başarılı olma olasılığınızın daha yüksek olduğunu unutmayın. Hepsini kendi başınıza yapmaya çalışmayın.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün ve hafta sonu günlük ortamınızdan bir mola şansınız varsa, elbette bunu yapın. Ancak, geri döndüğünüzde başa çıkmak için kariyerinizle ilgili ciddi sorunlarınız olacağını unutmayın. Fırtına öncesi sessizlik.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Hayattan geç kaldığınızdan daha fazlasını hak ettiğinizi düşünüyorsanız, yakında vakanızı yapma şansınız olacaktır. Güneş’in bugün Koç burcuna geçmesi çok daha iddialı bir aşamanın başlangıcıdır. Bu sefer, tamamen seninle ilgili.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Uzlaşma önümüzdeki birkaç gün boyunca, özellikle de iş dünyasındaki insanlarla uğraşırken gereklidir. Top oynamayı reddederseniz, sadece finansal olarak değil, aynı zamanda itibar açısından da kaybeden olma şansınız vardır. Diğerleriyle yarı yolda tanışın.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Diğer insanlar için yaptıklarınız eninde sonunda size geri döner – bu karma, sebep ve sonuçların evrensel yasasıdır – ve bugün birisine yardım etme fırsatı bulursanız, onu almalısınız. Şimdi onlar için yaptıklarınız daha sonra sizin için yapılacaktır.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Cesaret ve güvenden yoksun değilsiniz ve bugünün Mars-Jüpiter bağlantısı, başkalarına ne düşündüğünüzü ve hissettiğinizi bildirdiğinizi görecektir. Sizinle aynı fikirde olmayabilirler, ancak sizinle tartışmaktan daha iyisini bilirler. Haklısın, yanılıyorlar, hepsi bu!

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

İyi bir şey olacağını hissedebilirsiniz ve Güneş bugün grafiğinizin en dinamik alanına girerken, yakında gerçekleşmezse, bunu kendiniz yapacaksınız! Ne kadar para harcadığınıza dikkat edin – parmaklarınızın arasından kolayca kayacaktır.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Burcunuzdaki bugünün Mars-Jüpiter bağlantısı, ertesi gün veya üçün eşit derecede ilginç ve zorlu olacağını gösteriyor. Birincisini ikincisinden daha fazla yapmak için, yüzleşmekten kaçınmaya çalışmalısınız. Her şey için savaşmanıza gerek yok!

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Son haftalarda bir tür para meselesi gündeminizde yüksekti, ancak şimdi Güneş grafiğinizin daha kaygısız bir alanına giriyor, harcadığınız şeyden çok endişelenmeyeceksiniz. Bunun iyi bir şey olup olmadığı hala görülüyor.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Mars ve Jüpiter şimdi arkadaşlıklarınıza meydan okuyacak bir şekilde bir araya geliyorlar ve kimin yanınızda olduğunu ve gidişin zorlaştığı anda sizi kimin terk edeceğini anlamanız uzun sürmeyecek. Senden kurtulmadan önce ikincisinden kurtulun.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu