Astrolojik Danışmanlık

19 Mart 2020 Günlük Burç Yorumları

Bunun uğruna bir şeyleri değiştirme. Doğum gününüzde güçlü Satürn ile, başka bir şey yapmak yerine zaten yaptığınız şey üzerine inşa ederseniz, önümüzdeki yıl daha iyi olacaksınız. Doğru yoldasın, bu yüzden ilerlemeye devam et.

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Kendinize aşırı derecede zor olmak zorunda değilsiniz, ancak bugün kendinizi normalden daha zorlamak zorundasınız. Daha da önemlisi, zihninizin daha derin kısımlarında gizlenen şeytanlarla anlaşmanız gerekir. Onlar gerçekten var değil biliyorsun!

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün büyük bir karar vermeniz gerekecek ve bu hayatınızı değiştirecek bir olay olabilir. Bu sizi korkutuyor mu? Olmamalı. Boğa burçların en zor belirtilerinden biridir ve herhangi bir durumla başa çıkmak için fiziksel, zihinsel ve duygusal olarak gereken her şeye sahipsiniz.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün sizi itmeye çalışan herkes, belki de acıyla, kendiniz için seçmediğiniz bir yöne gitmek zorunda kalmayacağınızı öğrenecektir. Diğerleri ne kadar ısrarcı olursa, topuklarınızı kazıp daha fazla uyuşmayı reddedersiniz. Aferin.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Kendi yoluna git, kendi işini yap ve her şeyin gözyaşlarıyla biteceğini söyleyen kıyametlere dikkat et. Elbette haklı olabilirler, ancak hayatınızda ne kadar başarılı olduğunuzu görünce gözyaşları onlardan gelecek.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Kısıtlamalardan kurtulmanız gerektiğini biliyorsunuz, ancak bunu yapmanın en iyi yolu hakkında şüpheleriniz var. Başlamak için, cebinizde mali olarak kendi başınıza olabileceğiniz bir dönem boyunca kendinizi görmek için yeterli para olduğundan emin olun.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Güneş ve Satürn yanınızda olduğunda, bir tür anlaşmazlığa karışırsanız geri çekilmeyi reddedeceksiniz. Sakin olun ve sesinizi yükseltmemeye çalışın – diğerleri duygularınızı kontrol ettiğinizi görürlerse sizden daha fazla korkacaktır.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Yöntemlerinizi biraz yenilemek için çok geç değil, bu yüzden çalışma prosedürlerinizi geleceğe uygun hale getirmeniz gerekiyorsa şimdi geçin. İhtiyacınız olursa başkalarına yardım etmelerini isteyin. İsterseniz size yardımcı olmaktan mutluluk duyacaklardır.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Son haftalarda birçok şey sizin için doğru gitti ve zorlukların ne olursa olsun onlarla başa çıkacağınızdan emin olmalısınız. Önümüzdeki birkaç gün bu güveni test etmek için fırsatlar getirecek.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Bir tür ya da başka bir çeşit uçurum geç kalmıştı ama şimdi kozmik resim tekrar sizin lehinize hareket ediyor Sizi endişelendirmekten daha heyecanlı. Değişimin sizin için iyi olduğu varsayımına göre hareket edin ve olacaktır.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Kişisel bir konuda size yardımcı olan birine duygusal bir borcunuz olduğunu hissedebilirsiniz, ancak bunu geri ödemek için kendi yolunuzdan çıkmak zorunda değilsiniz. Yardımınıza ihtiyaç duyduklarında ve ihtiyaç duyduklarında size bildireceklerdir, ancak şimdilik iyi durumdalar.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Son haftalarda çok ivme kazandınız ve olabildiğince uzun süre devam etmek için çaba göstermelisiniz. Ancak, kontrolü kaybetmeye başlamak için o kadar hızlı hareket edeceğiniz gibi bir tehlike var. Ayağınızı frene yakın tutun!

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugünün Sun-Saturn bağlantısı, tüm asları evde ve işte tuttuğunuz anlamına gelir ve herhangi bir nedenle kimseye zemin vermek zorunda kalmazsınız. Sen patronsun ve patronu kalmayı düşünüyorsun ve sana meydan okuyan herkes pişman olacak!

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu