Astrolojik Danışmanlık

18 Şubat 2020 Günlük Burç Yorumları

Son aylarda güveniniz kırılmış olabilir. Ancak doğum günü grafiğiniz yakında geri döneceğini gösteriyor. Zihinsel veya fiziksel olarak size ayak uyduramayan, ancak sizi geride bırakmalarına veya yavaşlatmalarına izin vermeyenlere izin verin. 

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Güneş, yolculuğunuza grafiğinizin en gizli alanı boyunca başlamak üzere olduğundan, gizlemek istediğiniz bir şeyin yakında herkes tarafından duyulması muhtemeldir. Umursamadığınızı belli etmeniz gerekir. Böylece başkalarının bir şey yapma olasılığı daha düşüktür.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Önümüzdeki birkaç gün boyunca arkadaşlarınızı ve aile üyelerinizi olayları görmeye ikna etmekle geçirebilirsiniz. Elbette fikirlerine saygı duyun fakat her dediklerini yapmamaya özen gösterin.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Beğenin ya da beğenmeyin, bugün bazı insanları hayal kırıklığına uğratmanız gerekecek, çünkü programınız onlara uymak için zaman bulamayacağınız kadar zorlu. Mümkünse, onlara önceden haber verin. Bu mümkün değilse, telafi edeceğinize söz verin.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Yarından itibaren her şey mümkün gibi görünüyor – ve öyle. Güneş’in diğer su grubu burcu Balık burcuna yaklaşması, ufkunu genişletecek ve daha önce ne yapacağını bilmediğin sorunlara çözüm getirecek.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sizi aşağı çeken bir ortaklık sorunu önümüzdeki birkaç gün içinde ortaya çıkabilir ve büyük olasılıkla yaygara koparacak seviyelere çıkabilirsiniz. Sevdiklerinizle tartışmamaya özen gösterin.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Öfkenizi kaybetmek gibi değil ama son zamanlarda duygularınızı kontrol etmekte zorlandınız. Güneş’in yarın grafiğinizin ortaklık alanına taşınması dikkatle ele alınacak, bu yüzden problemlerden ziyade çözümlere bakın.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

İş yükünüz önümüzdeki birkaç gün içinde artacaktır, ancak daha önce olduğu gibi aynı zaman diliminde daha fazlasını yapmaya çalışırsanız, kendinizi tüketeceksiniz. Gerekli olmayan görevleri azaltmanın yollarını bulun veya daha da iyisi, başkalarının sizin için yapmasını sağlayın.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Güneş yarın grafiğinizin en dinamik alanına taşınıyor ve bu da olayların normalden daha hızlı hareket edeceği anlamına geliyor. İyi haber şu ki, hem zihniniz hem de bedeniniz de hızlı hareket edecektir. Sadece olaylara ayak uydurmakla kalmayacak, dikte edeceksiniz.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Küçük veya önemsiz olan her şeyi göz ardı edin. Arkadaşlarınız ve aileniz önemli olduklarını düşünse bile, kafanızı boşa yormayın.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Düşünceleriniz, önümüzdeki birkaç hafta boyunca istediğiniz her şeyi size getirecektir, bu yüzden hayattan en çok ne istediğinizi düşünmeye başlayın, sonra çevrenizdekilere sizin için nasıl yardımcı olabileceklerini söyleyin. Gerçekten sizi memnun etmek istiyorlar.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Şimdi ve haftanın sonu arasında cebinizde nakit bulundurmak normalden daha zor olabilir, ancak hepsini bir seferde harcamamaya çalışın. Evet, elbette, sadece para ama günümüzde çok önemli bir değeri var!

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Güneş yarın burcunuza taşınıyor ve düşük profilli kalmayı tercih eden bir Balık türü olsanız bile, hemen olayların merkezinde olacaksınız. Dünyayı daha iyi bir yer haline getirmek için ne yapabilirsiniz? Şimdi yap!
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu