Burçlar

18 Mayıs-24 Mayıs 2020 Haftalık Burç Yorumları

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Güneş sosyal bölgenizi etkiliyor. Ancak şu anda gökyüzündeki tüm geriye dönük hareketler yüzünden, meraklı olduğunuz büyük hareketleri yapmanın zamanı değil. Yavaşlayın ve önceliklerinizi düzeltin. Yeni ay Cuma günü iletişim becerilerinizi aydınlatıyor. Bazı düşünceleri paylaşmak için iyi bir zaman.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Güneş bu hafta İkizler burcuna girdiğinde, finansal olaylar odak noktanız olacak. Ve Venüs retrograd da bu bölgeyi aydınlatırken, ihtiyacınız olmayan şeylere korkunç miktarda para harcamadığınızdan emin olun. Yeni ay da bu bölgeyi vurgular.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Güneş bu hafta sizin işaretinize taşınıyor. Ancak, Venüs hala sizin işaretinizde geriye dönük. Bu, önümüzdeki haftalarda işleri biraz daha zorlaştırabilir. Son olarak, yeni ay hedeflerinizin evinden geçerken yeni alışkanlıklar geliştirmek için harika bir hafta.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Güneş Çarşamba günü ruhsal bölgenize taşınıyor. Bilinçaltınıza derin dalışlar yapma zamanı. Venüs retrograd daha karanlık şeyler çekerken, bu hafta süper duygusal hissedeceksiniz. Bu özellikle dolunay Cuma günü vurduğunda!

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

İlişki bölgenize hareket eden Satürn ve sosyal bölgenizdeki Venüs sayesinde bu ilginç bir hafta olabilir. Kiminle takılmaktan hoşlandığınız ve kimden hoşlanmadığınız konusunda gerçeğe dönme zamanı gelmiş olabilir. Yeni ay da sosyal bölgenize taşınıyor – hayattaki arkadaşlarınıza yeni bir bakış açısı getirmeniz isteniyor.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Güneş bu hafta İkizler’e taşınırken, hayatınızda daha fazla bağlantı kurmanın zamanı geldi. Venüs, Merkür ve Neptün ile geriye dönüp hizalandıkça, iş bu hafta önemli bir odak noktası olacak. Yeni ay sizden uzun süre istediğiniz bir şeye gitmenizi istiyor.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Güneş son birkaç haftadır seyahat bölgenizden geçiyor, Terazi . Ne yazık ki sizin için, şu anda seyahat etmek biraz zor. Venüs geriye doğru hareket ettiğinden, şu anda birçok şey hakkında ikinci düşünceler yaşıyor olabilirsiniz . Cuma günü yeni ay gerçekleşirken, yeni bir beceri öğrenerek dikkatinizi dağıtmaya çalışın.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Merkür senin için yoğun bir bölgede ilerliyor, Akrep . Artık Venüs geriye döndüğüne göre, kim olduğunuz ve ne istediğiniz konusunda bazı ciddi cevaplar arıyor olabilirsiniz. Yeni ay, en derin duygularınızı ve programınızı bir araya getiren bir bağlantı olan Satürn ile uyumludur. Bir danışman veya terapiste danışmak şu anda iyi bir fikir olabilir.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Hayatınızdaki ortaklıkları bir sonraki seviyeye taşımak istediğiniz yollar üzerinde düşünmeye teşvik ediyor. Diğer önemli olay ise, en yakın arkadaşınız tarafından desteklendiğinizde daha güçlü olduğunuzu hissetmek veya sevdiğiniz biri tarafından kucaklanmak isteyeceksiniz.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Güneş önümüzdeki birkaç hafta içinde yaşam alanınızdan geçiyor. Ve Venüs retrograd sayesinde, günlük rutinlerinizde neyin işe yarayıp neyin işe yaramadığını anlamanın zamanı geldi. Cuma yeni ayı ile çalışma alanınızı temizlemek için harika bir zaman olabilir. Temiz bir ofis verimli bir ofis, Oğlak !

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Merkür boş zaman bölümünüzde hareket ediyor. Yeni bir beceri veya yetenek öğrenme zamanı! Venüs retrograd oyunda, yaratıcılığınız ağzına kadar dolu. Romantizm söz konusu olduğunda, işleri yavaşça almaya çalışın.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Ana bölgeniz şu anda vurgulanıyor. Venüs ve Merkür burada aynı sektörde, bu da etkinliklere ev sahipliği yapmak veya sosyalleşmek için en iyi zamanı yapıyor (Zoom aracılığıyla olsa bile!). Cuma günü yeni ay, ruhsal bölgenizdeki Balık burcundaki Satürn ile hizalanıyor . Terapi veya danışmanlık burada iyi bir fikir olabilir.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu