Burçlar

15 Haziran-21 Haziran 2020 Haftalık Burç Yorumları

Koç Burcu Haftalık Burç Yorumu

Grafiğinizdeki sezgisel bir bölgeye bağlanan Mars ve Plüton sayesinde, hayaller ve sezgi bu hafta emrinizde. Bilgi, kariyerinizde size yardımcı olma yolunda olabilir. Güneşin tutulmalarla bağlantısı büyük fırsat getiriyor.

Boğa Burcu Haftalık Burç Yorumu

Merkür geri dönüşü geldiğinde, sözleşmeleri okumadan imzalamadığınızdan emin olun, Boğa. Son olarak, Güneş tutulması hedeflere ulaşmak için ihtiyacınız olan işi yapmanıza yardımcı oluyor.

İkizler Burcu Haftalık Burç Yorumu

Merkür geri dönüşleri sizi her zaman normalden biraz daha fazla etkiler, İkizler (Merkür’ün iktidar gezegeniniz olması sayesinde) Bu süre zarfında mali durumunuz için biraz daha yardıma ihtiyacınız var.

Yengeç Burcu Haftalık Burç Yorumu

Güneş, haftanın ilk bölümünde ruhsal alanınızdan geçiyor. Bazı şeyleri doğrudan yapma zamanı. Ama ilk evinize çarptığında ve burcunuza bir güneş tutulması getirdiğinde, tamamen yeni bir şey için hazır hissedeceksiniz.

Aslan Burcu Haftalık Burç Yorumu

Merkür retrosu sayesinde manevi bölgenize yapılan vurgu, zihninizi daha da fazla konuşmak istemenizi sağlıyor. Ve Mars ve Plüton birleşime girdikten sonra, iş yerinizde daha çok dikkat çekiyor olabilirsiniz. Bu hafta rahatlamaya çalış, Aslan.

Başak Burcu Haftalık Burç Yorumu

Önümüzdeki birkaç hafta boyunca, arkadaş çevrenizle daha fazla ilgilenmeniz istenecek – yapmayı sevdiğiniz bir şey, Başak . Ancak Merkür retrosu oyuna girdiğinde, geçmişinizden biri resme geri dönebilir. Sadece bir iyileşme süreci olarak düşünün.

Terazi Burcu Haftalık Burç Yorumu

Güneş sorumluluk evinize taşınıyor. Başka bir deyişle, Merkür kariyer bölgenizde gerileme yaşıyor. İşte yeni üretkenlik yöntemlerini benimseme zamanı gelmiş olabilir. Diyet ve egzersiz gibi diğer rutinler de ön planda olacak. En son ne zaman yeşil bir şey yedin, Terazi ?

Akrep Burcu Haftalık Burç Yorumu

Merkür, fırsat evinizde geri dönüş yapıyor. Bir anlaşma yapmaya veya büyük bir mola vermeye yakın olduğunuzu düşünüyorsanız, burada 12 Temmuz’a kadar bazı gecikmeler olabilir. Mars ve Plüton birleşiyor, size yaşam değişiklikleri etrafında bomba gibi yeni fikirler getiriyor. Yeni bir şey için hazırsın, Akrep .

Yay Burcu Haftalık Burç Yorumu

Merkür retrosu, işinize ve mali durumunuza çarpıyor, Yay . Nakit akışının yavaşlayabilir veya gecikmeler yaşayabilirsin. Ama üzülme. Mars ev sektörünüzde ve paranızda değişim getiren Plüton ile birleşiyor… bu nedenle, bir ev satın alma imkanı var.

Oğlak Burcu Haftalık Burç Yorumu

İlişkiler sorgulanıyor, Oğlak . Merkür retrosu ilişki bölgenizde hareket ediyor. Ancak bu enerji sayesinde, tüm bu bastırılmış duyguları seslendirme fırsatına sahip olacaksınız.

Kova Burcu Haftalık Burç Yorumu

Yaşam alanınızdaki Merkür retrosu gevşemesiyle, yavaş aktiviteler şu anda bolca olabilir… ve çok fazla zamanınızı alabilir. Şimdi bu gereksiz rutinlerden bazılarını kesmenin zamanı geldi. Güneş tutulması da yaşam alanınız Kova burcunda , bu yüzden sadece şeyleri kesmek değil, aynı zamanda yeni bir şey başlatma zamanı.

Balık Burcu Haftalık Burç Yorumu

Merkür retrosu bu hafta dinlence evinize dönüyor, Balık . Boş zamanınızı en iyi nasıl değerlendirmek istediğinizi öğrenin. Bazı “favori” rutinlerinizden düşündüğünüz kadar mutlu olmadığınızı görebilirsiniz. Son olarak, güneş tutulması yaratıcı bir projeye devam etmenize gerçekten yardımcı olabilir. Olanaklara açık olun!

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu