Astrolojik Danışmanlık

14 Nisan 2020 Günlük Burç Yorumları

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Kendi iyiliğiniz için zaman zaman çok iddialı, hatta agresif olabilirsiniz ve gezegenler çok ileri giderseniz, size zarar veren şekillerde size geri dönme gücüne sahip insanları rahatsız edebilirsiniz. En azından şimdilik, Koç burcunu tonlayın.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

İsterseniz dünyanın geçip gitmediğini izleyebilirsiniz, ancak katılmak ve bir şeyler yapmak daha verimli ve daha eğlenceli olmaz mıydı? Risk almayın, ancak başkalarının meydan okumaya hazır olduğunuzu bildiğinden emin olun.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Duyduğunuz şey beğeninize göre değilse elçiyi vurmayın. Bir arkadaşınızın veya ailenizin kötü haber vermesi, bunu yapmak istedikleri veya ne mutlu oldukları anlamına gelmez. Ayrıca, bu dünyanın sonu değil.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Grafiğinizin kariyer alanındaki Güneş sizi oldukça hırslı yapar, ancak tek başına hırs sizi gitmek istediğiniz yere götürmez. Başarı merdiveni tırmanmanıza yardımcı olabilecek insanlarla arkadaşlıklar ve ittifaklar kurun ve zirvede kalmanıza yardımcı olun.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Öz kontrolünüz bugün baskı altına girecek ve gördüğünüzü görmeyen insanlara bağırmanız gereken bir noktaya gelebilirsiniz. O zaman görecekler mi? Muhtemelen değil. Ne yazık ki, bazı insanlar kasten cahil olmaktan hoşlanıyor gibi görünüyor.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Şu anda başkalarını bir şeyleri yapmaya zorlama gücüne sahip olabilirsiniz, ancak bu, bu gücü kullanmanız gerektiği anlamına gelmez. Bugünün Sun-Pluto bağlantısı, çok fazla zorlarsanız gizli maliyetlerin olabileceği konusunda uyarıyor. Örnekle yolla, baskı ile değil.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün her türlü ilişki zor yıldızların altındadır, bu yüzden duyguları kendileri için gerçeklerden daha önemli görünen insanlarla uğraşırken dikkatli olmanız gerekir. İşleri akıl yürütmemeniz için olabildiğince kolay bir şekilde akıl almamaları için ödenek verin.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugünün Sun-Pluto bağlantısı, dünyaya bakmayı seçtiğiniz şekilde garip şeyler yapabilir. Ama buradaki önemli kelime “seç” – çünkü nihayetinde inanmaya karar verdiğiniz şey size kalmış. Evrenin her zaman yanınızda olduğuna inanmayı seçin.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün biriyle görüş ayrılıklarını elden bırakmamaya çalışın. Uzun deneyimlerden, küçük sorunların ne kadar çabuk büyük çatışmalara dönüşebileceğini biliyorsunuz, bu yüzden sakin olun ve her türlü aralıksız eyleme kışkırtmayı reddedin.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Bağımlı olduğunuz birinin şimdiye kadar tamamlanması gereken bir görev için zaman ayırması sizi rahatsız edebilir, ancak muhtemelen bu konuda yapabileceğiniz çok şey yoktur. Hayal kırıklığınızın gösterilmesine izin vermeyin, aksi takdirde işi bitirmek daha fazla zaman alabilir.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Elbette önümüzdeki birkaç gün boyunca dostça olun ama çok dikkatli olun. Gezegenler, yanınızda olduğunu düşündüğünüz birinin aslında arkanızda arsa oluşturabileceği konusunda uyarıyor, bu yüzden size karşı silah olarak kullanabilecekleri hiçbir şey yapmayın.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Şimdi böyle iyi bir fikir gibi görünen şey, beklediğinizden çok daha fazla paraya mal olabilir, bu yüzden ne yaptığınızı bildiğinizden emin olun. Ayrıca, her fırsatta kıyamet ve kasvet vaaz eden insanlara karşı dikkatli olun. Mümkünse bunlardan tamamen kaçının.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu