Burçlar

14 Haziran – 20 Haziran 2021 Haftalık Burç Yorumları

Koç Burcu Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta bir takım oyuncusu ol Koç . Satürn ve Uranüs arasındaki kare, inatçı tavrınızı almayacak. Jüpiter retrosu çok hassas bir bölgeye girmek üzere. Öyleyse, ciddi bir iyileşmeye hazır olun.

Boğa Burcu Haftalık Burç Yorumu

Jüpiter, hafta sonu sosyal bölgenizde geriye doğru bir dönüş yapıyor, Boğa. Arkadaşlarınız veya iş arkadaşlarınızdan oluşan ağınızda bazı şeyler açığa çıkabilir. Önceliklerinizi, değiştirilmesi gereken yerlerde değiştirin.

İkizler Burcu Haftalık Burç Yorumu

Oh, İkizler , burcunuzda geri giden Merkür varken, seyahat veya eğitimle işler çığırından çıkacak gibi. Yaz gündönümü size öz bakım fırsatı sunuyor. Bu hafta ne kadar değerli olduğunuzu hatırlamaya çalışın ve bu değeri iyi hissettiren aktiviteler deneyin.

Yengeç Burcu Haftalık Burç Yorumu

Pazar günü Güneş burcunuza giriyor. Sezonunuz başlıyor! Ayrıca bu gün, Jüpiter felsefe bölgenizde geri hareket yapacak ve önümüzdeki dört ay boyunca ruhsal derinliklere inmenizi isteyecek.

Aslan Burcu Haftalık Burç Yorumu

Yaz gündönümü mahremiyet bölgenize inecek… bu yüzden kendine karşı nazik olun, Aslan. Jüpiter de retro hareketine başlayacak. Yani, ruhsal bir dönüşüm zamanı. Eski yapıları bırakın.

Başak Burcu Haftalık Burç Yorumu

Satürn ve Uranüs arasındaki kare yüzünden herhangi bir işi yapmak zor olabilir. Sadece öz disiplininizi korumaya çalışın. Güneş arkadaşlık bölgenize girerken, sosyal ağınız ile bağlantı kurmak için harika bir zaman.

Terazi Burcu Haftalık Burç Yorumu

Güneş kariyer bölgenizden geçiyor, Terazi . Hedeflerinize dikkat etmek ve işte ilerleme kaydetmek için mükemmel bir zaman. Jüpiter rutin sektörünüzde geri hareket ederken, önümüzdeki dört ay size günlük hareketlerde büyük ölçüde bir gerçeklik kontrolü verecek.

Akrep Burcu Haftalık Burç Yorumu

Sınırlar önemlidir, Akrep . Aile bölgenizde Satürn-Uranüs karesi meydana gelirken, alana ihtiyacınız olduğunda yerinizi korumayı unutmamak önemlidir. Hafta sonu boyunca Jüpiter, zevk bölgenizde geri hareket yapacak ve size neşe getiren şeyin derinlerine inmenizi isteyecek.

Yay Burcu Haftalık Burç Yorumu

Yay burcu olmak , rutinin gerçekten sizin tarzınız olmadığı anlamına gelir. Ancak Satürn ve Uranüs rutin bir sektörde bir kare oluşturduğundan, Pazartesi günü herhangi bir düzeni pencereden atmak isteyebilirsiniz. Son olarak, yönetici gezegeniniz bu hafta sonu geri hareketine başlayacak. Çocukluğu düşünme zamanı.

Oğlak Burcu Haftalık Burç Yorumu

Satürn-Uranüs karesi, hayal gücünüzü kullanmanızı istiyor. Uyarla, uyarla, uyarla, Oğlak . Son olarak, Jüpiter iletişim bölgenizde geri hareket yapacak, bu nedenle “mantık” gerçekten mümkün olmayabilir. Duygular aracılığıyla cevapları bulun.

Kova Burcu Haftalık Burç Yorumu

Aile bu hafta biraz çıldırıyor Kova. Hepsi Uranüs-Satürn karesi yüzünden. Sadece tutmayı planladığınız sınırlar oluşturmaya hazır olun. Son olarak, Jüpiter değer sektörünüzde gerilemeye başlıyor. Finansla ilgili büyük bir gerçeklik kontrolü geliyor.

Balık Burcu Haftalık Burç Yorumu

Satürn-Uranüs karesi sizden ailenizi ve arkadaşlarınızı uzaklaştırmamanızı istiyor. Sorunlarınız hakkında birisiyle konuşun. Onları çözmenin en kolay yolu budur. Güneş, hafta sonu zevk bölgenize giriyor, Balık. Bir sanat projesi yapın.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu