Astrolojik Danışmanlık

11 Nisan 2020 Günlük Burç Yorumları

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bu hafta sonu karşılaştığınız zorluklar ne olursa olsun, onlarla kolaylıkla başa çıkacaksınız. Şu anda kendinize olan güveniniz o kadar yüksektir ki dürüstçe yenilmeyeceğinize inanıyorsunuz – hiçbir şeyde. Bu çok ileri gidiyor olabilir ama yenmek kesinlikle zor olacak.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sıkı bir programda olabilirsiniz, ancak destek için size bağımlı olan insanlar için hala zaman ayırabilirsiniz. Her zaman olduğu gibi, şimdi başkaları için yaptıklarınız gelecekte bir aşamada sizin için yapacaklar – yine de, bu sizin motivasyonunuz değil.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Bu, bakış açınızı ortaya koymak ve yaşadığınız ve çalıştığınız kişileri ne hakkında konuştuğunuzu bildiğiniz konusunda ikna etmeye çalışmak için iyi bir zaman olacaktır. Her zaman kelimelerle iyiydin ve bu haftasonu rakipsiz olacaksın.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bir arkadaş olarak düşündüğünüz birinin aslında son başarınızı kıskanıyor ve sizi kötü göstermek için bir şeyler söyleyebilir ve yapabilir. Fikrinizi sizinle ilgili tutun ve bilgi akışını kontrol ettiğinizden emin olun.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Güçlü ve zayıf yönlerinizin farkındaysanız, bu hafta sonu çok fazla yanlış gitmeyeceksiniz, ancak sizin için uygun olmadığınız şeyleri yapabileceğinize inanıyorsanız, daha sonra yapmak için biraz temizlik olabilir – ve yapacaksınız o.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

İktidar gezegeniniz Merkür olarak, bu hafta sonu grafiğinizin daha hassas alanlarından birine girerken, özellikle para ve iş sorunları söz konusu olduğunda, çok fazla almamanız gerekir. Daima uzman tavsiyesi alın.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Kendinizi bu hafta sonu bir tür anlaşmazlıkta bulursanız, gerçeklere bağlı kaldığınızdan emin olun ve gerçekleri bilmiyorsanız, blöf yapmaya çalışmayın çünkü öğreneceksiniz. Daha da iyisi, anlaşmazlıklara karışmayın.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Önümüzdeki 48 saat içinde işleri basit tutun. Zihniniz gerçekliğinizi yaratır ve eğer yaşamın zor olacağına inanmanıza izin verirseniz, o zaman bu inanç onu kendi kendini gerçekleştiren bir kehanet haline getiren bir bilinçaltı olaylar zinciri oluşturabilir.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Eğer bu haftasonu seninle ilgili fikirlerini saklarsan, yapamayacağın çok az değerli var. Tek tehlike, o kadar çok güvenebileceğiniz ki, büyük bir başarısızlığa neden olabilecek birkaç küçük ve aptalca hata yapabilirsiniz.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sorunları bu hafta sonu birer birer ele alırsanız hiç sorun olmayacak. Ama hepsini tek seferde ele almaya çalışırsanız hayat çok çabuk kafa karıştırıcı olabilir, bu yüzden uyarılmalıdır! Yavaş ve kolay alın – kanıtlayacak hiçbir şeyiniz yok.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Düşüncelerinizi kimseye haklı çıkarmanıza gerek yok, şimdi değil, asla değil ve eğer biri sizi düşündüğünüz şey hakkında sorgulamaya çalışırsa, onlara basit ve özlü bir şekilde işlerinize müdahale etmemeniz gerektiğini söylemelisiniz.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Hayal edebileceğiniz şeyin bir sınırı yoktur, ancak bu hayallerden kaçının gerçeğe dönüştürülebileceğinin sınırları vardır. Bu hafta sonu istediğiniz kadar hayal edin, ancak hayatınızı hayal etmeye başlamadığınıza dikkat edin.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu