Burçlar

11 Mayıs-17 Mayıs 2020 Haftalık Burç Yorumları

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Venüs senin için geliyor Koç . Sevgi etrafında belirsizlikler, lapa lapa davranışlar ve kendiliğinden gelişen ani kararlar bekliyoruz. Jüpiter Perşembe günü hedef sektörünüzde gerilemeyi sürdürürken, bazı iş planlarını veya takiplerini gözden geçirmeniz gerekebilir.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Merkür burcunuzdan ayrılıp Pazartesi günü İkizler burcuna girerek para bölgenize etki ediyor. Bununla birlikte, Venüs (iktidar gezegeniniz) – finans sektörünüzde de – geriye dönük hale geliyor ve bu da banka hesabınızdaki potu karıştırabilir.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

İktidar gezegeniniz Merkür Pazartesi günü işaretinize taşınıyor – birkaç hafta boyunca mükemmel bir süreç sizi belirliyor! Venüs hala sizin işaretinizde hareket ediyor, bu da sizi rahat hissettiriyor. Ancak, bu hafta romantizmde bazı aksaklıklar olabilir.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Merkür, Pazartesi’den itibaren önümüzdeki birkaç hafta boyunca ruhsal bölgenizden geçiyor. Meditasyon, yoga veya diğer manevi uygulamalar yoluyla benzer düşünen insanlarla yeniden bağlantı kurmanın zamanı gelmedi mi? Ruhuna dokun, Yengeç. Salı günü Mars’ın Balık burcunda seyahat bölgenize girdiğini ve haftanıza biraz daha heyecan getirdiğini söylüyor.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Güneş, grafiğinizin en iyi yeteneklerinizi göstermenizi isteyen bir bölümünde hareket ediyor. Ancak Plüton ve Jüpiter birlikte hareket ederken, bunu çok erken göstermeye çalışmayın. Merkür, haftanın başında sosyal bölgenize taşınıyor; bu da sizi arkadaşlarınız ve ailenizle mükemmel bir birlikteliğe dönüştürecek. Herkesi bir araya getir, Aslan!

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Merkür İkizler’e taşınırken, önümüzdeki birkaç hafta boyunca çok ikna edici olacaksınız. Bununla birlikte, Venüs aynı bölgede gerilediğinden, beklediğiniz belirli bir ticari işlemi tamamlayamayabilirsiniz. Başını dik tut, Başak !

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Merkür seyahat bölgenize taşınırken birçok yeni şeyi merak edebilirsiniz – bu da sizi çevrimiçi bir sınıfa veya atölyeye götürecektir. Bununla birlikte, gezegeniniz olan Venüs bu hafta retrograd hale geliyor – bu da sizi belirli bir ilişki etrafında biraz hayal kırıklığına uğratabilir. Mars yaşam tarzınıza girerken, daha iyi günlük alışkanlıklar kazanmanın zamanı gelmiş olabilir Terazi .

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Merkür, grafiğinizin daha psikolojik kısımlarına dalmanızı isteyen bir bölümüne taşınıyor, Akrep . Bir terapist veya danışmanla bir araya gelmek önümüzdeki birkaç hafta için iyi bir fikir olabilir. Venüs bu hafta retrograd hareket ediyor ve belirli bir ilişkinin sizin için doğru olup olmadığını sorgulatıyor.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Hey Yay , güneş yaşam alanından geçiyor, senden hayatına dönmeni istiyor. Bunu duymayı seviyorsun! Bu hafta sizin için heyecan verici bir hafta olmalı. Merkür ilişki bölgenizde konuşkan İkizler’e kaydığı için sizin için de romantik bir hafta olabilir. Acele etme!

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Venüs, ilişkiler sektörünüzde gerileme yaşar. Bozuk sözleri veya lapa lapa arkadaşlarınızı kabul edecek biri değilsiniz, ama bu süre zarfında … kaçınılmaz olabilir. Önümüzdeki birkaç hafta boyunca biraz daha bağışlayıcı olmaya çalışın. Son olarak, Jüpiter Perşembe günü tabelanızda geriye dönüş yapıyor ve başarıya nasıl ulaşacağınızı yeniden düşünmenizi istiyor.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Güneş bu hafta kendi bölgenizden geçerek Plüton ve Jüpiter’e yön veriyor. Evin etrafında bazı sürprizlere dikkat edin. İkizler’e taşınan Merkür sayesinde, bu hafta yeni bir hobi edinmek isteyebilirsiniz. Son olarak, Mars grafiğinizin bu bölgesine girerken mali tablolar ortaya çıkıyor. Tasarruf etmeye devam edin.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Merkür yerine geçerken ana bölgeniz vurgulanır. Venüs retrograd size kendinizi sevmek için neye ihtiyacınız olduğunu soracaktır.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu