Başak BurcuKova Burcu

“Seni Çok Seviyorum” Diyemeyen Burçlar!

En son ne zaman  seni çok seviyorum” cümlesini kurdun? Bu kişi illa ki kız-erkek arkadaşın olmak zorunda değil. Ailenden, arkadaşlarından biri de olabilir. Hatırlamıyor musun? Belki bu tarz cümlelerin sıradan cıvıkça olduğunu düşünüyorsun. Belki de duygularını düzgün ifade edemiyorsun. İşte senin gibi, “seni çok seviyorum” diyemeyen 2 burç!

Kova Burçları ve “seni çok seviyorum” demek? Aynı cümlede bile emanet durdular değil mi? İnandırıcı gelmedi mi? Hemen rehberinden bir Kova Burcu arkadaşına sor. Hayatında kaç defa birine “seni çok seviyorum” demiş? Yüksek olasılıkla alacağın cevap 0! Çünkü mesafeli durma konusunda abartılı olan arkadaşın sevgi ifadelerini pek kullanmıyor. Kimseyle samimi olmayı sevmiyor, herkesle arasına set örüyor. Belki gerçek duygularını dile getirdiğinde kandırılacağını düşünüyor, belki hiçbir şey hissetmediği insanlara karşı samimiyetsiz davranmak istemiyor. Anlayacağın, aslında tam bir Kova gibi, kafasına estiği gibi davranıyor!

Alçakgönüllü, biri nasıl olur da kimseye “seni çok seviyorum” diyemez? Söyleyelim, Başak Burçları, duygularını belli etmeyi, hislerini aşk kelimeleri ile dillendirmeyi sevmez. O, sevgisini davranışlarıyla gösterir. Kimseye karşı rol yapmaz. Yararcıdır, fakat çıkarcı hiç değildir. Birilerini etrafına çekmek için uğraşmaz, süslü kelimeler kullanmaz. Kimseye minnet etmez, kalbinin derinliklerini herkese açmaz. Sonuç olarak “seni çok seviyorum” cümlesini de Başak Burçlarından zor duyarız.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu