Balık BurcuBoğa Burcu

Güce Tapanlar mı? Aşka Tapanlar mı?

Flörtünüzün veya hayat arkadaşınızın nasıl biri olmasını hayal edersiniz? Ya da daha net olmak gerekirse nelere sahip olmasını beklersiniz? Hem sağlam bir geliri olan hem de hayatınızın aşkını aynı kişide bulabilir misiniz? Peki sahiden aşık olup olmadığınızı hemen anlayabilirmisiniz? Konu biraz karışık. O yüzden hemen kendimizi sorgulamaya başlayalım.

Her insan kendi ayakları üstünde duran, özgüveni yüksek bir partner ister.  Yanına yakışan, yeri geldiğinde ağırlığını ortaya koyan bir partneri kim istemez ki? Bir şey satın alacağı zaman 2. kez düşünmeyen altında en arabası, Çeşme’ de yazlığı, dededen kalma tarlası olan birini mi istiyorsunuz? Yetmedi değil mi? Elin kızlar özel jetlerle geziyor, her hafta sonu Paris’e Londra’ya gidiyor. Sizin ne eksiğiniz var? Yok tabi ki, aksi düşünülemez 🙂 Ancak atlamamanız gereken  en önemli konu var: Hissettiğiniz duygular!

Acaba gerçekten hisleriniz doğru mu? Yoksa paraya, güce, kolundaki saate, bindiği Ferrari’ ye bakıyorsunuz? Belki parayla işi olmayan, kendini gerçekten aşık hissettiğinde tüm gemileri yakan Balıklar gibi kalbinizin sesini dinliyor, belki de lüksü seven, şekilci Boğalar gibi güce tapıyorsunuz. Tabi ki en doğrusunu en iyisini siz biliyorsunuz.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu